Penzion Honzík

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1-lůžkový pokoj: 270 Kč/osoba/den
2-lůžkový pokoj: 540 Kč/osoba/den od 1.12.do 28.2.
3-lůžkový pokoj: 810 Kč/osoba/den pokoje economy od 200 kč/osoba/den
Letní sezona - ceny
1-lůžkový pokoj: 220 Kč/osoba/den 2-lůžkový pokoj: 440kč/osoba/den 3-lůžkový pokoj:660 Kč/osoba/den 3-lůžkový/economy 150 kč/osoba/den 4-lůžkový pokoj/economy 150kč/osoba/den 2-lůžkový s přistýlkou V.I.P:245 kč/osoba/den 1-lůžkový pokoj V.I.P:245kč/osoba/den od 1.6. do 31.8.
Období mimo sezónu - ceny
od 1.3.do 31.5.a od 1.9.do 30.11.cena od 150kč do 190kč
Slevy:
Od 3 dnů sleva 10%
Skupinové slevy
Další informace:
Zdravotní matrace biosynchron, všechny pokoje mají sociální zařízení
Stravování
Snídaně 75 Kč, polopenze 165 Kč

Připravujeme prodej nápojů, občerstvení, cukrovinek, atd.možnost vlastního vaření po dohodě
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz