Penzion Arnika

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12.2019 - 31.3.2020

Uvedené ceny obsahují veškeré poplatky spojené s ubytováním, parkování u objektu, snídani formou teplého a studeného bufetu, wifi, úklid, ručníky a osušky, toaletní potřeby. Uvedené ceny neobsahují příplatky v době vánočních svátků a Silvestra.

Pokoj č.1 dvoulůžkový ( dvoulůžko ) 1790,- Kč/noc
Pokoj č.3 čtyřlůžkový (dvoulůžko + palanda) 3390,- Kč/noc
Pokoj č.4 čtyřlůžkový (dvoulůžko + palanda) 3390,- Kč/noc
Pokoj č.5 čtyřlůžkový (dvoulůžko + palanda) 3190,- Kč/noc
Pokoj č.6 dvoulůžkový s balkonem (dvoulůžko) s možností přistýlky 2300,- Kč/noc
Pokoj č.7 čtyřlůžkový (dvoulůžko + palanda) s možností přistýlky 3590,- Kč/noc
Pokoj č.8 desetilůžkový (singl postele) vlastní koupelna k pokoji přes chodbu 6990,- Kč/noc
Pokoj č.9 pětilůžkový (dvoulůžko + třikrát singl) 3890,- Kč/noc
Pokoj č.10 šestilůžkový 2 ložnice (první ložnice dvoulůžko, druhá ložnice dvoulůžko + palanda) 5290,- Kč/noc
Pokoj č.11 dvoulůžkový (dvoulůžko) 1890,- Kč/noc
Pokoj č.12 šestilůžkový (dvoulůžko, dvě palandy) 4690,- Kč/noc
Pokoj č.13 pětilůžkový (dvoulůžko + třikrát singl) 3890,- Kč/noc

Přistýlka 500,- Kč/osoba
Dětská postýlka včetně povlečení 100,- Kč/noc

Příplatek v době vánočních svátků a Silvestr 690,- Kč/osoba (osahuje večeři ve formě čtyřchodového menu nebo bufetové menu, přípitek).

Ubytování s domácími mazlíčky u nás není možné. Dále upozorňujeme hosty, že v ubytovací části je třeba přezůvky. Veškeré další informace včetně storno podmínek naleznete v našem ubytovacím řádu.
Letní sezona - ceny
Připravujeme
Slevy:
Poskytujeme slevy skupinám, školám, akcím. Vždy dle domluvy.
Další informace:
Náš penzion vám nabízí příjemné ubytování v 12 útulně zařízených pokojích s možností přistýlky v tomto složení: 1x 2 lůžkový, 4x 4 lůžkový, 2x 5 lůžkový, 3x 6 lůžkový a 1x 10 lůžkový pokoj. Celková kapacita penzionu je 56 lůžek.
Penzion prošel celkovou nákladnou rekonstrukcí a pokoje jsou zařízené novým stylovým dřevěným nábytkem, LCD televizí se satelitním příjmem, s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Pouze desetilůžkový pokoj mám sociální zařízení a sprchu přes chodbu.
Stravování
Všechny ceny zahrnují snídani formou bufetu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz