Pension Měšťanský dům

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
25.12.2015 - 1.1.2016 650,- CZK/osoba/noc
2.1.2016 - 28.2.2016 550,- CZK/osobs/noc

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 170,- Kč/noc
Sleva při ubytování na přistýlce: 100,- Kč/noc
Sleva pro děti 3-12 let na přistýlce: 50%
Poplatek za ubytování se psem: 100,- Kč/noc
Pronájem garáže: 200,- Kč/noc
Letní sezona - ceny
1.3.2015 - 24.12.2015 450,- Kč za osobu a noc


Příplatek za jednolůžkový pokoj: 170,- Kč/noc
Sleva při ubytování na přistýlce: 100,- Kč/noc
Sleva pro děti 3-12 let na přistýlce: 50%
Poplatek za ubytování se psem: 100,- Kč/noc
Pronájem garáže: 100,- Kč/noc
Slevy:
Pro skupiny již od 15 osob nabízíme "skupinovou slevu", která závisí na délce pobytu a ročním období. Informace na telef.čísle 499 871 319
Další informace:
Ubytovaný host má slevu na saunu a Whirlpool 10-25%
Ubytovaný host má slevu na bowling(1dráha/1hod)10-20%
Stravování
Uvedené ceny jsou na osobu/noc/včetně snídaně.
Stravovat se je možné v restauraci, která je součástí pensionu. Otevřeno denně 11:00 - 20:00. Na požádání Vám připraví i svačinové balíčky do batohu, které si bude moci vzít s sebou na výlet. Možnost objednání místních specialit.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz