Pension Mája

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Pokoj se sociálním zařízením : 290,- Kč/osoba/den
se snídaní : 350kč
polopenze : 450kč
TÝDENNÍ POBYT VČETNĚ POLOPENZE: 2950kč
Letní sezona - ceny
Pokoj se sociálním zařízením : 250,- Kč/osoba/den
se snídaní : 310kč
polopenze : 410kč
TÝDENNÍ POBYT VČETNĚ POLOPENZE: 2650kč

CENY VČETNĚ SOC.ZAŘÍZENÍ NA POKOJÍCH,PARKOVÁNÍ PŘÍMO U OBJEKTU A VČETNĚ DPH.

S cenami se dá pohybovat podle ročního období a počtu lidí.
Období mimo sezónu - ceny
NABÍZÍME PRO ŠKOLY LYŽAŘSKÉ KURZY, CYKLOTURISTIKU, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A DĚTSKÉ POBYTY.


Tato stránka je věnovaná školám, dětským sportovním klubům, domům mládeže atd. Zobrazili jsme zde pro Vás informace pro školy v přírodě, lyžařské kurzy, tábory, sportovní soustředění a jiné pobyty pro děti.


Takže popořadě. Na naší chatě zajistíme po dohodě stravování až v rozsahu plné penze, tj. strava 5 x denně včetně pitného režimu. Lze domluvit alternativní stravu, stravu s bezlepkovou nebo jinou dietou, polopenzi nebo jiná specifika. V případě celodenního výletu bohatý balík na cestu, pitíčko.
Náš objekt je schválen Hygienickou správou, oddělení hygieny dětí a dorostu pro ubytování děstkých akcí včetně stravy.
Lékař bydlí v obci a je ochotný přijít k nemocnému.


UBYTOVÁNÍ V RODINNÉM PENZIONU
VE 2-4 LŮŽKOVÝCH POKOJÍCH,KAPACITA 43 LŮŽEK SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ NA POKOJI, 2X TV, DVD,INTERNET,VIDEO,HŘIŠTĚ+OHNIŠTĚ
ZABEZPEČENÍ LYŽÍ I KOL .LYŽAŘSKÝ VLEKLUCIFER 800 M MOŽNOST I ODVOZU.CENY
Zimní: MŠ. 310 kč/os.den
1. stupeň 320 Kč/os.den
2. stupeň 340 Kč/os.den

Letní: MŠ. 260 kč/os.den
1. stupeň 270 Kč/os.den
2. stupeň 290 Kč/os.denNěkolikaletá praxe v hostování škol , dětských skupin a diplomy mluví sami za sebe. Přijeďte k nám a přesvědčte se sami. Co je potřeba udělat? Kontaktuje mě, majitelku objektu. Domluvíme si schůzku, já k Vám mohu přijet , domluvíme vše potřebné. Nebudete se muset o nic starat. Můžete mě kontaktovat na mobil 606180044,776004468
Stravování
Snídaně: 60,- Kč, oběd: 100,- Kč, večeře: 100,- Kč
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz