PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Bílý Hořec

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
(06.01.-15.03.)
Pokoj se sociálním zařízením s polopenzí - 700 Kč/osoba/den

(28.12.-02.01.)
Pokoj se sociálním zařízením s polopenzí - 900 Kč/osoba/den
Letní sezona - ceny
(16.06.-15.09.)
Pokoj se sociálním zařízením - 500 Kč/osoba/den
Období mimo sezónu - ceny
Individuální nabídka dle okolností. Jedeme celý rok.
Výrazné a zajímavé mimosezónní slevy
Slevy:
Skupiny, dělníci, školy, atp. dle poptávky a domluvy
Další informace:
WiFi zdarma, zvíře po dohodě, nekuřácký objekt, parkoviště pro jedno auto/1 pokoj v ceně, pro děti stolní fotbal zdarma, velká TV ve společenské místnosti - restauraci pro ubytované, dětské programy, dostupné privátní wellness.
Za pensionem velké dětské hřiště, trampolína a bazén v ceně pro naše hosty. Venkovní posezení s grilem.

Děláme do Včel a Medu, při zájmu můžeme udělat prohlídku včelstev i s odborným výkladem a ochutnávkou medů a medoviny.
Stravování
Snídaně formou bohatých švédských stolů, káva, čaj, mošt, jogurty, mléko, uzeniny, pečivo, denně teplé snídaně - vajíčka, párky, lívance, palačinky

Večeře polévka a výber ze tří jíden včetně jednoho velkého salátu. Běžně vaříme hotová jídla a minutky z plnohodnotných a kvalitních surovin.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz