TOPlist

Pension Chata Anděl

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní sezona: 20.1. - 17.3.

Celý objekt na týden: 63000 Kč/ max 12 dospělých osob + děti

V zimní sezoně lze objednat pouze celou chatu na týden.
Letní sezona - ceny
Letní sezona: 1.7.-3.9.

Celý objekt na týden: 63000 Kč/ max 12 dospělých osob + děti

V letní sezoně lze objednat pouze celou chatu na týden.
Období mimo sezónu - ceny
Jako v letní sezoně, víkend 22000 Kč.
Další informace:
Cena za víkendový pronájem je 22000 Kč/víkend, každá další noc 9000 Kč.

Cena pronájmu za samostatnou 1 noc je 15000 Kč, příjezd a odjezd je v tomto případě dohodou.

Maximální počet dospělých osob je 12. Děti akceptujeme i ve větším počtu, dětské vybavení jako postýlky, židličky, hračky a zábrany na schody jsou k dispozici. Pobyt s domácím zvířetem není bohužel možný.

Při rezervaci je vyžadována záloha 50% z ceny pobytu, doplatek 60 dní před příjezdem. Cena již zahrnuje energie a poplatky, wifi, parking, úschovu lyží a kol, zapůjčení povlečení, osušek a nádobí.

Příjezd je možný od 16:00, odjezd do 10:00.
Stravování
Stravování vlastní.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz