Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Ubytování: od 495,- Kč/osoba/den.
Ubytování začíná od 16,00 hod. v den příjezdu a končí v 10,00 hod. v den odjezdu. Pokud to umožní provozní podmínky, bude po dohodě možný dřívější příjezd, nebo pozdější odjezd.

Jelikož se ceny se odvíjejí od termínu a délky pobytu, příp. cenu může ovlivnit i počet osob, které si přejí rezervaci, rádi každému zájemci cenu na konkrétní požadavek sdělíme.

Dovolujeme si upozornit, že kromě ceny za pobyt hradí každá dospělá osoba pobytovou taxu ve výši 20,- Kč/den ve prospěch Městského úřadu Janské Lázně (netýká se studentů, kteří hradí pouze Kč 5,- CZK/den)

Dále si dovolujeme upozornit, že v den příjezdu je možné ubytování pouze do 22,00 hod., později výhradně po předchozí dohodě. V případě pozdějšího příjezdu nejsme schopni již ubytování realizovat.

Letní sezona - ceny:
Prozatím neuvádíme

Slevy:
Pro děti do 12ti let věku poskytujeme slevu ve výši 30%.
Pro dospělé osoby na přistýlce poskytujeme slevu ve výši 10%

Další informace:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


  Stravování

V případě zájmu můžeme nabídnout snídaně (bufetem) v ceně 140,- Kč/osoba, 100,- Kč/dítě do 10ti let, příp. jednotné večeře (s možností výběru a objednání den předem) za cenu 150,- Kč/osobu a 100,- Kč/dítě do 10ti let

Zpět


TOPlist
  Vila Kamila Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Vila Kamila
Poloha, Služby, Okolí