Koky Šimanov

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Budova - zima (29 lůžek): 250 Kč/lůžko
Období - Vánoce a Silvestr (29 lůžek): 270 Kč/lůžko
Letní sezona - ceny
Budova - léto (28 lůžek): 240 Kč /lůžko

Velká chata (5 lůžek) se sprchou a WC
červenec a srpen 1050 Kč/chata/den + energie

Malá chata (4 lůžka)
červenec a srpen 600 Kč/chata/den
Období mimo sezónu - ceny
Budova (28 lůžek): 220 Kč /lůžko
Budova - topná sezóna (28 lůžek): 250 Kč /lůžko

Velká chata (5 lůžek) se sprchou a WC
850 Kč/chata/den + energie

Malá chata (4 lůžka)
600 Kč/chata/den
Slevy:
Děti do 3 let zdarma.
Děti 3 - 6 let za poloviční cenu.
Při větším počtu hostů a delším pobytu se na slevě vždy domluvíme.
Další informace:
Pes: 50 Kč/den
Stravování
Pro ubytované hosty nabízíme stravování formou polopenzí a plných penzí nebo si můžete vybrat z našeho stálého jídelního lístku.

Ceny stravování:
Snídaně: 90 Kč
Polopenze: 190 Kč/dospělí, 140 Kč/dítě
Plná penze: 290 Kč/dospělí, 210 Kč/dítě

Naše restaurace Vám nabízí výběr z hotových jídel i z minutkové kuchyně. Jsme zaměřeni na rodiny s dětmi, proto jsme připraveni uvařit jídla i pro naše nejmenší hosty. Kapacita restaurace je 30 míst a v zahradní pergole až 60 míst.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz