Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.11.- 30.03.

2-lůžkový pokoj včetně snídaně .... 800,- Kč
3-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1170,- Kč
4-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1400,- Kč
Letní sezona - ceny
01.04.- 31.10.

2-lůžkový pokoj včetně snídaně .... 840,- Kč
3-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1200,- Kč
4-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1560,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Tyto ceny platí v termínu Nového roku 27.12- 2.1.

2-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1000,- Kč
3-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1440,- Kč
4-lůžkový pokoj včetně snídaně ... 1800,- Kč
Slevy:
Samozřejmě poskytujeme slevy na děti dle věku a po tel. nebo e-mailové domluvě.
Další informace:
Máme též 1 bungalov s kompletním soc. zařízením včetně sprchy, dig.TV a krbem, s kapacitou 2-4 lůžek, za případnou kočičku či pejska na jakémkoli pokoji účtujeme příplatek 60,- Kč na den.
Stravování
Máme tu i restauraci s celodenim provozem a pestrým jídelním lístkem, kde pro ubytované poskytujeme slevu na stravu a pití ve výši 10%
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz