TOPlist

Chata Hříbek

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Celá chalupa (5 apartmánů/23 lůžek, bez apartmánu v přízemí): 8190 Kč/den + energie
V ÚNORU K PRONÁJMU POUZE CELÁ CHALUPA VČETNĚ APARTMÁNU V PŘÍZEMÍ (6 apartmánů/29 lůžek - příplatek za apartmán v přízemí 1800 Kč/noc, celkem za objekt 9990 Kč/noc)
Od vánoc do půli března přijímáme objednávky pouze na celý týden (od soboty do soboty)
Pro větší skupiny je možno kapacitu zvýšit o apartmán v přízemí - 6 lůžek ve dvou pokojích + kuchynský kout + koupelna za příplatek 1800 Kč/den.
ÚNOR - POUZE VE VERZI 29 LŮŽEK/ 6 APARTMÁNŮ !!! - nelze pronajmout bez apartmánu v přízemí
Silvestrovský týden: 109000 Kč + energie (29 lůžek)
Vánoční týden: 39000 Kč + energie
Pokud klienti neuskuteční pronájem včetně apartmánu v přízemí, zůstává tento prázdný a uzamčený, nepronajímá se nikomu dalšímu.
Letní sezona - ceny
Celá chalupa (23 lůžek/5 apartmánů, bez apartmánu v přízemí): 6790 Kč/den + energie
letní prázdniny - objednávky pouze na celý týden
Pro větší skupiny je možno kapacitu zvýšit o apartmá v přízemí (6 lůžek ve dvou pokojích + kuchyňský kout+ koupelna) za příplatek 1200 Kč/den.
Období mimo sezónu - ceny
Mimosezonní a VÍKENDOVÝ POBYT je možný pouze mimo hlavní sezonu, cena je 5700 Kč/noc/objekt - 29 lůžek + energie dle spotřeby, při pobytu kratším než 3 noci účtujeme jednorázový příplatek na energie úklid a paliva 500 Kč, a 50 Kč/osoba na povlečení, můžete si však přivézt i svoje vlastní. Při pobytu na 3 a více nocí se tyto příplatky neúčtují.
VÍKENDY LZE PRONAJMOUT POUZE VE VERZI 6 APARTMÁNŮ/29 LŮŽEK!
VŠEDNÍ DNY mimo sezonu lze pronajmout bez apartmánu v přízemí, pak je cena 4500 Kč/noc
Další informace:
Chalupa je vhodná i pro školy a školky v přírodě. Je možno vzít s sebou vlastní kuchařku, která může zajišťovat stravování ve velké, dobře vybavené společné kuchyni, nebo stravování zajistit v penzionu "Lesní Zátiší" 20m nad chalupou, případně v hotelu Kubát (200m od chalupy).
Stravování
Možnost plné penze i polopenze 20m od chalupy v hotelu Lesní Zátiší, příp. v hotelu Kubát. Cenu v případě zájmu je nutné ještě upřesnit...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz