TOPlist

montanie resort

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Budova A:
Apartmány Souš 2-4lůžkové apartmány jsou mimořádně prostorné luxusní apartmány, každý o celkové ploše více než 50m2, přičemž každý apartmán je členěn na klidovou část s lůžky, obytnou část s pohodlnou pohovkou a křesílky, jídelní kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. K úplné pohodě hostů pak přispívají na západ k přehradě Souš otevřené lodžie či balkón!
Apartmán Souš 2-4 lůžka (od 4.900,- Kč / noc*)

Budova B
V budově B najdete především klid, pěkné výhledy na různé světové strany a široký výběr různých velikostí a uspořádání pokojů a apartmánů. Všechny pokoje a apartmány v objektu B jsou vybaveny novými nadstandardně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní prostorné koupelny, všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety. Hosté v objektu B profitují z možnosti využít přímo v objektu se nacházející saunu, aniž by museli vycházet ven.

1. Podkrovní pokoj 2 lůžka (2.100,- Kč / noc*)
2. Luxusní pokoj 2 lůžka (2.400,- Kč / noc*)
3. Designový XXL pokoj 2 lůžka (2.800,- Kč / noc*)
4. Rodinný apartmán 2-5 lůžek (3.500,- Kč / noc*)

Budova F:
Srubový objekt F je romantickým zázemím pro dvojice až 5 členné rodiny s mimořádně luxusním designovým interiérem, oddělenou obytnou částí s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí. Pomyslnou třešinkou na dortu je v každé z obou apartmánů krb na dřevo a prostorná krytá terasa s výhledem do panenského přírody. Maximální soukromí v apartmánech F zajišťuje důmyslné umístění objektu ve vzrostlém smrkovém lese.
Srubový apartmán F1/F2 4-5 lůžek (5.500,- Kč / noc*)

Budova G:
V objektu G jsou pouhé 4 apartmány.
Každý z apartmánů je tvořen rozlehlým přízemím (předsíň, koupelna, plně vybavená kuchyň, obytná zóna s pohovkou, křesílky, klidová zóna s dvěma lůžky a vestavěná prostorná galerie s dalšími dvěma (nebo třemi) lůžky. I v případě apartmánů G jsou třešinkou na dortu prostorné kryté jižně orientované terasy s výhledem k resortnímu rybníčku a lesu.
Srubový apartmán F 4-5 lůžka (5.500,- Kč / noc*)

Uvedené ceny jsou včetně snídaně, DPH a parkování
Letní sezona - ceny
ceny totožné se zimní sezónou
Slevy:
390,- Kč/přistýlka (dítě 3-12) se snídaní/noc
zdarma dítě 0-3 roky
Další informace:
Příjezdy hostů od 14:00 hodin – odjezdy hostů do 11:00 hodin.

Místní a turistické poplatky nejsou zahrnuty v ceně: 13 Kč/dospělá osoba 18-70 let/noc

120,- Kč/dětská postýlka/noc
250,- Kč/zvíře (kočka, pes)/noc

70% z ceny pokoje/pokoj obsazen pouze 1 osobou / 1 noc
70% z ceny pokoje/prodloužený check-out do 18:00
70% z ceny pokoje/brzký check-in od 8:00

STORNO POPLATKY
20 dnů před nástupem 50%
10 dnů před nástupem 70%
72 hodin před nástupem 100%
Stravování
Snídaně formou bufetového stolu - cena zahrnuta v ubytování
Možnost polopenze

440,- Kč/večeře (3 chody)/dospělá osoba
190,- Kč/večeře (3 chody)/dítě 3-12 let
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz