Horská chata u Sv.Matouše

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování od 69,- Kč/osoba/noc
(pronájem celého objektu od 17.000,- Kč/týden)
Letní sezona - ceny
Ubytování od 53,- Kč/osoba/noc
(pronájem celého objektu od 13.000,- Kč/týden)
Období mimo sezónu - ceny
Ubytování od 48,- Kč/osoba/noc
(pronájem celého objektu od 10.000,- Kč/týden)
Další informace:
Podrobné info (rozložení, popis, kapacita...) na našich webových stránkách.

Cena zahrnuje: el.energii - mimo pronájmu celého objektu.
Cena nezahrnuje: povlečení - 50Kč/postel nebo vlastní, rekreační poplatek obci 10,-Kč/os/noc (děti poplatek nehradí), závěrečný úklid (preferujeme vlastní), při pronájmu celého objektu el.energii, palivo.

• Vratná kauce 1000,-Kč/pobyt, při pronájmu celého objektu 3000,-Kč/pobyt.
• Děti do 3 let ZDARMA - bez nároku na lůžko.
• Zvířata povolena - ZDARMA - prosíme ale o ohleduplnost k ostatním ubytovaným.
**PREFERUJEME TÝDENNÍ POBYTY A NÁSTUPY V SOBOTU, PRONÁJMY PATRA, CELÉHO OBJEKTU, JE VHODNÉ OBJEDNÁVAT S PŘEDSTIHEM, kratší či jiný termín je možný - CENY DLE DOHODY.
Čas příjezdů : od 15:30 do 17:00 - jinak dle dohody
Čas odjezdů : do 9:30
Stravování
Vlastní vaření v apartmánech nebo spol. kuchyni (pokoje), v Jedlové poblíž vleku restaurace, občerstvení, v Deštném několik restaurací.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz