Horská chata s bazénem a saunou - Dolní Morava

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ceny na rok 2018/2019
Leden (05.01.-12.01.) ... 19.000,- Kč/týden
Leden (16.01.-23.01.) ... 21.000,- Kč/týden
Únor a březen 23.000,- Kč/týden
Vánoce 20.000,- Kč
Silvestr 45.000,- Kč
Letní sezona - ceny
Letní prázdniny 25.000,- Kč/týden
Období mimo sezónu - ceny
Týdenní pobyt 16.000,- Kč.

Víkendové pobyty jsou možné po domluvě
Cena na víkend 8.000,- Kč, každá další noc + 2.000,- Kč
Další informace:
Neposkytujeme povlečení na postele, zákazník si bere vlastní. Na místě při příjezdu se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč. Při ukončení pobytu bude z kauce odečtena spotřeba el.energie dle skutečné spotřeby a rekreační poplatek MÚ 20,- Kč/dospělá osoba/den.
Storno podmínky se uplatňují v případě zrušení ubytovacích služeb a budou účtovány v níže uvedených případech:
•30 - 16 dní před uskutečněním rekreace 50% z celkové částky
•15 - 6 dní před uskutečněním rekreace 75% z celkové částky
•5 - 2 dny před uskutečněním rekreace 100% z celkové částky
•V případě zrušení rekreace 1 den před nástupem či při nenastoupení na pobyt 100% z celkové částky. Pokud má klient uhrazenou pouze zálohu a pobyt stornuje, je povinen doplatit zbývající částku na účet majitele objektu.
Stravování
Možnost stravování v restauraci a pizzerii cca 200m od Chaty.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz