Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní sezona - cena za pronájem části chalupy s vlastním vchodem pro rodinu: (ložnice 2x dvoulůžko, pokoj: palanda, rozkládací gauč)

Cena za osobu = 390 Kc/osoba/noc
Cena za jednu noc = 450 Kc/osoba/noc

V ceně: teplá a studená voda, elektřina, topení, ložní povlečení, vybaven kuchyňský koutek.
Chalupa je v krásne přírodě Lužických hor ve výšce cca 660m n m. Jsou zde ideální podmínky na bežky, běžecké trasy udržované v krásné přírodě v délce cca 5, 10, 15km, hned od chalupy.
Letní sezona - ceny
Letní sezona - cena za pronájem části chalupy s vlastním vchodem:

Cena za osobu = 390,- Kč/os/noc.
Cena za jednu noc = 450 Kc/osoba/noc

V ceně: teplá a studená voda, elektřina, topení, ložní povlečení, vybaven kuchyňský koutek.
K dispozoci oplocená zahrada, sezení v zahradě, zahradní sprcha, ohniště, gril pískoviště, houpačka, za chalupou pěkný smrkový les, rybnicek, houbaření, cyklostezky. Krásná lesni přehrada Naděje - koupání.
Období mimo sezónu - ceny
Silvestrovský pobyt minimálně 3 noci. Cena dle dohody. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Další informace:
Kuchyňský kout: mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, lednice, dvouvařič, topinkovač.
V místě dvě horské hospůdky s celodenním provozem - výborná strava za dobré ceny.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz