TOPlist

Chaty Machovice

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
CHATA M1

Cena za chatu M1 pro 16 osob činí 225 Kč/osoba/noc (od 7 nocí v červenci a srpnu), 260 Kč/osoba/noc (od 2 nocí/víkend), 245 Kč/osoba/noc (od 5 nocí v zimním období).

Cena za chatu M1 pro 14-15 osob činí 235 Kč/osoba/noc (od 7 nocí v červenci a srpnu), 280 Kč, 270 Kč/osoba/noc (od 2 nocí/víkend), 260 Kč/osoba/noc (od 5 nocí v zimním období).

MINIMÁLNÍ CENA pro 12-13 osob za chatu M1 činí 250 Kč/osoba/noc (od 7 nocí v červenci a srpnu), 300 Kč/osoba/noc (od 2 nocí/víkend), 275 Kč/osoba/noc (od 5 nocí v zimním období).

Cena za chatu M1 při počtu minimálně 16 osob POUZE NA 1 NOC činí 6480 Kč/noc, každá další osoba 375 Kč/noc (kromě víkendů v květnu, červnu, září a říjnu, července a srpna, jarních a podzimních prázdnin, Velikonoc, Vánoc a Silvestru).

U cen JSOU zahrnuty veškeré POPLATKY - elektřina, topení (dřevo do krbu) i rekreační poplatek.

***VÍKENDY v měsících: květen, červen, září a říjen – minimální cena chaty M1 (16 osob) – 4160 Kč/noc.

Každá další osoba (přistýlka) činí o 30 Kč méně z ceny za osobu.

Cena psa - velkého 100 Kč/noc, malého 50 Kč/noc, zdarma pouze v cenách při obsazenosti 22 osob a více.

V případě jiného počtu nocí (např. prodloužený víkend), období (např. v týdnu mimo sezónu) lze sjednat individuální cenu dle dohody.
Letní sezona - ceny
Stejný - viz výše.
Období mimo sezónu - ceny
Stejný - viz výše.
Slevy:
Výjimečně lze ubytovat i méně osob (převážně mimo víkendy, občas ale i poslední volné víkendy).
Další informace:
PROVOZ CELOROČNĚ.

Lze ubytovat až 24 OSOB - 16 osob pohodlně + 8 osob přistýlky, více informací v sekci: Pokoje, ložnice, ...

Další extra služby a jejich poplatky:

Cena výčepního zařízení + skla při vlastní bečce - 1 den 300 Kč, za 2 dny 400 Kč a za každý další den 100 Kč. Zdarma výčepní zařízení + sklo - při bečce od nás.

Cena dřeva na venkovní oheň či do grilu 1m3 - smrk 1000 Kč, bříza 1200 Kč, buk 1600 Kč nebo zdarma v lese dřevěný odpad.

Cena dopravy z řeznictvní Dobeš, restaurace Menu Restaurant či Cyrilova pekařství - 300 Kč, lahůdek Skalka a Gastro produktů - 350 Kč.

Při pořádání zabijačky prvního dne ubytování příplatek (od ranních hodin) 1 500Kč nebo druhého dne ubytování příplatek 1 000 Kč.

Tenisový kurt: 500 Kč/2-3 denní cena nebo 1 500 Kč/7 denní cena.

Návštěvy nad kapacitu objektu 24 osob jsou povoleny při oslavách za poplatek 100 Kč/osoba/den, ve vlastních stanech 150 Kč/osoba/noc.
Stravování
Stravování vlastní, obchod - 1,5km, Horní Bečva 6km atd., restaurace - Prostřední Bečva - Zavadilka 4km, Horní Bečva 6km - Staré Časy a různě v okolí.

Možnost zajištění zabijačky.

Na chatu lze objednat uzená žebra, kolena a jiné výrobky. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.reznictvidobes.cz, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem (v létě i dříve). Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme (nejpozději však v 16:30 - řeznictví se zavírá v 16:00). Objednávat lze na po - so.

Catering či rauty všeho druhu lze objednat přímo na www.gastroprodukt.webnode.cz, jakékoliv výrobky, které nenajdete na stránkách, jdou individuálně domluvit. Dovoz rautu na domluvenou hodinu zajistíme. Objednávat lze kdykoliv po-ne.

Lze objednat také vyhlášené lahůdky studené kuchyně přímo na www.skalkalahudky.cz, obložené mísy, chlebíčky, saláty, pomazánky, bagety a spoustu dalších lahůdek. Dovoz na určitou hodinu zajistíme. Objednávat lze kdykoliv po-ne a nejlépe alespoň týden předem.

Lze objednat sýrové, šunkové, salámové či zabijačkové mísy, sýrové, vepřové či kuřecí rolády, salát šopský, bramborový, těstovinový, ovocný apod., jednohubky, nakrájenou zeleninu, plněná rajčata či vejce, hovězí či zvěřinový guláš, grilované kuřecí křidélka či špalky, kuřecí řízečky apod. Jejich ceny a všechny další výrobky si můžete najít přímo na www.menu-restaurant.cz, které lze objednat přímo u nás (s předstihem raději měsíc někdy i déle). Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme. Objednávat lze na po-so.

Na chatu lze objednat frgály (makové, hruškové, tvarohové, ořechové, meruňkové apod.), svatební koláčky a jiné sladké či slané pečivo. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.frgaly.cz/katalog/, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na určitou hodinu zajistíme.

Lze u nás objednat pouze bečku (výčep + sklo zdarma) SVIJANY 11° - 30l.

Pokud si dovezete jinou bečku než Svijany, musíte si vzít i své vlastní výčepní zařízení. Neměníme nástavce!

Pokud budete chtít využívat venkovní troubu (na sele a jiné) či některou z kotlin při příštím pobytu, dejte nám raději vědět, aby si ji jiná skupina nezarezervovala na chalupu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz