Chata Anna

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
prosinec-duben:
Ceny za týden - 5950 Kč za celou chatu
Cena za víkend - 1600 Kč za celou chatu
Cena za 1 noc - 850 Kč za celou chatu

Silvestr: 11200,- Kč (týden/celá chata)
cena za 1 noc = 850 Kč / minimum 4 noci
Letní sezona - ceny
v letních měsících chatu aktuálně nepronajímáme
Období mimo sezónu - ceny
říjen-listopad:
Ceny za týden - 5950 Kč za celou chatu
Cena za víkend - 1600 Kč za celou chatu
Cena za 1 noc - 850 Kč za celou chatu
Další informace:
Provozní poplatky v cenách nejsou zahrnuty!

V ceně je vždy zahrnuta voda + otop, Wi-Fi internet a salelitní TV. Zvlášť se platí spotřeba el.energie a poplatky obci. Obecní poplatek činí k 1.1. 2020 21Kč/os/den.

Povlečení standardně neposkytujeme, pouze po předchozí domluvě.

Chatu pronájímame pouze od října do konce dubna.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz