Chalupa U Tří veverek

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Možnost pronájmu celé chalupy i jedné rodině.

1. Cena do 6 osob = 2.500,- Kč/noc
2. Cena od 7 osob: každá další osoba navíc +350,- Kč/noc (bez rozdílu věku) pouze dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma
+ energie, úklid

Celoročně při ubytování pouze na jednu noc = 30% příplatek

Vánoce (23.12.-27.12.2018) VOLNO !!
Silvestrovský pobyt (27.12.2018-2.1.2019) VOLNO!! Cena na dotaz za celou chalupu.
Letní sezona - ceny
Možnost pronájmu celé chalupy i jedné rodině.

1. Cena do 6 osob = 2.500,- Kč/noc
2. Cena od 7 dospělých: každá další osoba navíc +350,- Kč/noc (bez rozdílu věku)pouze dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma
+ energie, úklid

Celoročně při ubytování pouze na jednu noc = 30% příplatek
Období mimo sezónu - ceny
Cena na dotaz
Další informace:
+ rekreační poplatek obci 12,- Kč/osoba od 18-70 let/noc
Pes po domluvě 100,- Kč/den
Postýlka 200,- Kč/celý pobyt
Závěrečný úklid 700,- Kč
+ energie (palivové dříví 1800,- Kč/m3 = 1x1x0,45m, elektrika 4,- Kč/kWh)
Stravování
Vlastní vybavená kuchyně s indukční varnou deskou, elektrickou pečící troubou a mikrovlnnou troubou, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, 2x menší lednice obě s mrazákem
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz