Chalupa U skiareálu Studenov

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Celá chalupa (pro 9 osob) na týden: 24.000
Letní sezona - ceny
Celá chalupa (pro 9 osob) na týden: 16.000 Kč
Období mimo sezónu - ceny
Celá chalupa (pro 9 osob) na týden: 14.000 Kč

Velikonoce (celá chalupa pro 9 osob, 4 noci): 12.000 Kč
Další informace:
Provoz celoročně. V sezóně preferujeme týdenní pobyty (od soboty do soboty). Po dohodě je mimo hlavní (zejména zimní) sezónu možný pronájem i na kratší dobu, nejméně však na 2 noci.
Při příjezdu vybíráme vratnou kauci 3.000 Kč na případné škody.
Při pobytu jsou ubytovaní vázáni ubytovacím řádem, se kterým jsou povinni se předem seznámit.
Cena obsahuje ubytování, vytápění, spotřebovanou el. energii a vodu, internet, praní ložního prádla, závěrečný úklid, odvoz odpadu a místní poplatky městu. K dispozici jsou osušky a kuchyňské utěrky. (V případě výrazně neobvyklého navýšení spotřebované energie, může být tato doúčtována).

Příjezd: (v hl. sezóně je to sobota) po 16:00.
Odjezd: (v hl. sezóně je to sobota) do 10:00.

Rezervace je závazně potvrzena po zaplacení zálohy (připsání na náš účet) ve výši 50% z ceny pobytu. Celá částka za ubytování musí být připsána na našem účtu nejpozději 30 dní před nástupem na pobyt.
Při objednání pobytu v době kratší než 30 dní před nástupem se hradí obě zálohy současně (plná cena).

Pokud zájemce o ubytování po zaplacení zálohy pobyt odřekne, je záloha vrácena pouze v případě, že se podaří obsadit stornovaný termín jiným zájemcem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz