TOPlist

Chalupa Pohádka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Leden, únor, březen - pouze týdenní pobyty
17 500,- Kč/7 nocí

Vánoce, Silvestr
20.12.- 1.1. 4 000,- Kč/noc
Letní sezona - ceny
Červenec, srpen - pouze týdenní pobyty
15 000,- Kč/7 nocí
Období mimo sezónu - ceny
Duben, květen, červen, září, říjen, listopad

prodloužený víkend (pátek - neděle): 6 000,- Kč
3 noci : 7 000,- Kč
4 noci : 8 000,- Kč
5 nocí : 9 000,- Kč
6 nocí :10 000,- Kč
7 nocí :11 000,- Kč
Další informace:
V ceně pronájmu není zahrnuta žádná služba. Do chalupy je potřeba si přivézt vlastní ložní povlečení, ručníky i ostatní hygienické potřeby.
Po ukončení pobytu bude k ceně připočtena skutečná spotřeba el.energie a poplatek pro obec - dospělý 10,-/noc, dítě 4,-/noc.
Nástup k pronájmu je 15,00 hodině a ukončení pronájmu do 10,00 hodin.
Stravování
Ve vesnici je možnost stravování v několika rekreačních objektech - Hotel Zdobnice, Chata Vyhlídka, penzion Jílovanka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz