TOPlist

Chalupa Kraličák

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
4.1.2020 - 15.3.2020 .... 28.000 Kč/týden
Silvestr 2019/20 ... 45.000 Kč
více na www.chalupakralicak.cz v sekci ceník
Letní sezona - ceny
červenec - srpen 2020

Letní sezóna ....... 24.000 Kč/týden
Období mimo sezónu - ceny
Mimosezóna (duben - červen,září- listopad) ... 20.000 Kč/týden/celá chalupa

Chalupa se nepronajímá na víkendy a prodloužené víkendy.
Další informace:
V hlavní sezóně je chalupa pronajímána pouze na týden za cenu dle ceníku a pro max.16 osob včetně dětí.
Krátkodobé pobyty - prodloužený víkend neposkytujeme.
Výše uvedené ceny jsou bez spotřeby el.energie, její platba bude hrazena v hotovosti dle skutečné spotřeby na konci pobytu cenou 6,50 Kč/1kW - vysoký tarif a 4,00 Kč/1kWh - nízký tarif (tzv.noční proud) a rekreační poplatek Městskému úřadu 15 Kč/dosp.osoba/noc.

Při předání objektu vybíráme vratnou kauci 3.000 Kč v letní sezóně a 5.000 Kč v zimní sezóně.

Cena pronájmu je stanovena dle sezóny aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 7 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši 50% z celkové částky na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy na pobyt v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.
Informace o stornopoplatcích na www.chalupakralicak.cz

Vytápění v celé chalupě je ústřední na elektrokotel.
Povlečení na lůžkoviny je nutno přivést vlastní.

V celém objektu platí zákaz kouření a nejsou povolena domácí zvířata.
Stravování
Be stravování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz