Chalupa Loučná nad Desnou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
V zimní sezonu pouze týdenní pobyt min.počet nocí 6

Zimní sezona - 01.12.-31.03. dle ceníku 220,- Kč osoba/noc nebo 12000,- Kč za chalupu na týden. Min. počet nocí v zimní sezonu 5 nocí.

Silvestr pouze týdení pobyt od 26.12 - 02.01 nebo 25.12.-01.01.2017 max. 11 osob (cena platí i při kratším pobytu) 28 000 Kč za chalupu.
Letní sezona - ceny
V letní sezonu pouze týdení pobyty od so-so

Červen, září - 11 000,- Kč za chalupu na týden.

Červenec, srpen - 16 000,- Kč za chalupu na týden.
Období mimo sezónu - ceny
Mimo sezonu: 4000,- Kč za chalupu/víkend, nebo 200 Kč/osoba/noc

Min.délka pronájmu 3 noci.
Další informace:
Provoz celoročně. Možnost pronájmu i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Vratná kauce 2000 kč za chalupu, silvestr 4000,- za chalupu, úhrada elektrické energie pouze v případě, že energie bude odebrána nad limit cca 500 Kč/týden za objekt. V ceně pronájmu je započítán poplatek obecnímu úřadu.
Víkendové pobyty možné pouze mimo leden, únor, březen, červen, červenec, srpen. Při příjezdu se vybírá vratná kauce 2000,- Kč, při pobytu osob od 18-26 let je kauce 5000,- Kč.

Povlečení vlastní.

Internet zdarma.

Finská sauna platba za spotřebovanou elektrickou energii.

Dřevo do venkovního krbu a udírny za poplatek.

Příjezd v sobotu kolem 15 hod.
Odjezd v sobotu do 10.00 hod.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz