Apartmány Veronika

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
2200,- Kč/apartmán/den, 5. a 6.osoba 250,- Kč/den

Vánoce + Silvestr 2700,- Kč/apartmán/den, 5. a 6. osoba 250,- Kč/den
Letní sezona - ceny
1550,- Kč/apartmán/den, 5. a 6.osoba 250,- Kč/den
Období mimo sezónu - ceny
1550,- Kč/apartmán/den, 5. a 6.osoba 250,- Kč/den
Další informace:
Pobyty od soboty do soboty v zimní sezóně, mimo sezónu dle dohody i jinak.
Rezervace je platná po uhrazení 20% částky z celkové ceny ubytování.
Příplatek za úklid 500,- u ubytování kratší než týden.
Příplatek za infrasaunu 390,- Kč/den.
Nově, od 1.1.2020 město Boží Dar zavedlo poplatek z ubytování 21,-/osoba/den. Nezapočítává se den příjezdu , platí dospělé osoby, děti mladší 18 let neplatí nic.
Tento poplatek není započten v ceně ubytování !!!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz