TOPlist

Apartmány a koliba Lupin

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Apartmán č.1 pro 5 osob ... 2.000,- Kč/apartmán/den
Apartmán č.3 pro 7 osob ... 2.590,- Kč/apartmán/den
Pokoj č.2 pro 5 osob ... 2.000,- Kč/pokoj/den
Letní sezona - ceny
Apartmán č.1 pro 5 osob ... 1.750,- Kč/apartmán/den
Apartmán č.3 pro 7 osob ... 2.310,- Kč/apartmán/den
Pokoj č.2 pro 5 osob ... 1.750,- Kč/pokoj/den
Slevy:
Děti do 6ti let věku na lůžku s doprovodem -100%.
Děti do 6ti let věku na vlastním lůžku -30%.
Další informace:
Při obsazení apartmánu nižším počtem osob, než je plná obsazenost, se cena za osobu tvoří prostým výpočtem z ceny za plný počet obsazených lůžek.
Minimální počet osob v apartmánu = 3 osoby.
Minimální počet nocí = 2 noci.
Stravování
V kolibě v přízemí nabízíme snídaně za 130,- Kč/osobu. Celodenní stravování je možné - výběr z denní nabídky, nebo po vzájemné dohodě předem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz