Apartmány Hanka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
(prosinec až březen)

Apartmán 1 - dvě osoby: 700 Kč/den
Apartmán 2,3,4: 1350 Kč/den (po domluvě možnost přistýlek)

Silvestrovský týden: 36000 Kč (záloha 7000 Kč)
Letní sezona - ceny
(červen až září)

Apartmán 1 - dvě osoby: 600 Kč/den
Apartmán 2,3,4: 1150 Kč/den (po domluvě možnost přistýlek)
Období mimo sezónu - ceny
(říjen, listopad, duben, květen)

Domluva po telefonu

Pronájem celého objektu - 7 dní a 6 nocí: 31000 Kč (záloha na pobyt 5000 Kč)
Slevy:
Děti do 10let zdarma!
Další informace:
Pronajímáme celý dům nebo jednotlivé apartmány na týdenní pobyty od soboty do soboty (příjezd 15 hod odjezd do 9 hod) nebo po telefonické domluvě víkendově.

Záloha po závazném objednání činí za 1.apartmán 1000 Kč za ostatní apartmány pak 2000 Kč. Záloha za celý dům je 5000 Kč.

V ceně ubytování je započítána el.energie, voda a další poplatky.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz