PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Bystřice » Bylinkový apartmán

Bylinkový apartmán

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bystřice
Adresa: 
Bystřice 1233, 739 95 Bystřice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Bylinkový apartmán chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 610 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Apartmán se nachází v přízemí rodinného domu na polosamotě, v překrásné přírodě Slezských Beskyd v nadmořské výšce 610 m n.m.

Bylinkový apartmán Detailní informace
Typ jednotky: Pokoj
9 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Pro rodiny s dětmi
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází na polosamotě, v překrásné přírodě Slezských Beskyd v nadmořské výšce 610m n.m. Parkování u domu. V případě sněhové pokrývky možnost parkování 300m od domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 2+1 se nachází v přízemí rodinného domu, má samostatný vchod, majitelé bydlí v prvním patře. Apartmán je určen pro max. 9 osob. Má 2 samostatné velké pokoje, 1 pokoj pro 5 osob, 1 pokoj pro 4 osoby s výhledem na Jablunkovský průsmyk a Moravskoslezské Beskydy. K dispozici je i dětská postýlka a dětská židle. Kuchyň je plně vybavena kuchyňským nádobím, PB... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Při vstupu na pozemek Vám neunikne Bylinková zahrada s množstvím léčivých, kořeninových, aromatických a kulturních rostlin. Místo jako stvořené pro odpočinek těla i ducha. Kolem domu je spousta prostoru k procházkám nebo dětským hrám. Nad domem je malé, samozásobitelské, rostlinné hospodářství. Za domem můžete vstoupit do lesa, houbařského ráje. Pokoj apartmánu nabízí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz