PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Boží Dar » Rodinný apartmán Boží Dar 211

Rodinný apartmán Boží Dar 211

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
Boží Dar 211
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bozidar211
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1012 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar počasí Boží Dar

počasí Boží Dar - Novako počasí Boží Dar - Novako

Boží Dar - Novako hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Wi-Fi

Není možný

Ubytování v dvoupodlažním prostorném apartmánu až pro 7 osob na pevném lůžku. První patro - pokoj pro 3 osoby, pokoj pro 4 osoby a koupelna - WC, vana. Přízemí - obývací prostor s vybavenou kuchyňkou, koupelna - WC, sprchový kout.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v klidné části Božího Daru u Ježíškovy cesty, v blízkosti sjezdovek a běžkařských tratí. Vhodné pro klidnou dovolenou v soukromí a klidu. Celý objekt je nekuřácký. Není povoleno pořádání oslav a večírků. Noční klid od 22.00-7.00 hod.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování až pro 7 osob na pevném lůžku. První patro - pokoj pro 3 osoby, pokoj pro 4 osoby a koupelna - WC, vana. Přízemí - obývací prostor s kuchyňkou, koupelna - WC, sprchový kout. Kuchyňka je vybavena pro základní vaření. V ceně povlečení, saponáty, tablety do myčky, ručníky, parkování na soukromém oploceném pozemku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti půjčovna kol, lyží. Další informace o službách možno získat na www Božího Daru.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Tůmová
Informace poskytnul: Lenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz