Bečva Resort

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Bečva
Adresa: 
Horní Bečva 982
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 226 612
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.becvaresort.cz
www.ceskehory.cz/becvaresort
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 56 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Pustevny počasí Pustevny

počasí Horní Bečva počasí Horní Bečva

Bečva Resort se nachází na poklidném místě uprostřed Beskydské přírody a nabízí ubytování i saunu. V okruhu 12km od budovy leží lyžařská střediska Solisko, Sachova Studánka, Rališka a Pustevny. Všechny apartmány a vily mají vlastní vchod a veškeré zařízení včetně terasy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bečva Resort, který představuje jedinečnou možnost, jak strávit Vaši dovolenou v pohodlí a luxusu s nepřeberným množstvím aktivit v přenádherném okolí Beskyd. V našem resortu, který se nachází v turisticky atraktivní Horní Bečvě v Beskydech naleznete vše, o čem jste možná doposud jen snili. Bečva resort je nově postavený lifestyle resort, který se může pochlubit... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavení apartmánů a vil je velice příjemné, každá z apartmánů má vlastní kuchyňku, koupelnu se sprchou nebo vanou, obývák s TV, DVD přehrávačem, v patře 2 ložnice. Každý má také vlastní zastřešenou terasu s posezením. Vilky mají taktéž luxusní vybavení včetně 2x koupelny, kuchyně, přístřešku na auto a venkovního posezení. Půjčujeme kola a koloběžky, máme v areálu... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí se nachází turistické trasy, cyklostezka Bečva, lyžařské střediska do 10km. Také restaurace se nachází do 1km. Nejbližší centrum je Rožnov pod Radhoštěm, vzdálený 10km, kde uvítáte nové koupaliště, gibon park pro děti i rodiče, dřevěné městečko, Jurkovičovu rozhlednu a spoustu jiných památek či aktivit. Také přímo nad námi cca 10km leží Pustevny - srdce... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bečva Resort
Informace poskytnul: Kateřina Dorňáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz