PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Aronchata

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 139, 542 21 Pec pod Sněžkou
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Aronchata chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 720 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa

Wi-Fi

Po domluvě

Chata ARON se nachází v centru obce Velká Úpa, v lyžařském areálu Skiresort 150m od sjezdovky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Velká Úpa je součástí Pece pod Sněžkou je jedním z nejznámějších středisek rekreace v Krkonoších. Příznivá poloha vytváří dobré podmínky pro rekreaci, turistiku a především zimní sporty – lyžování. Celý rok je turistům k dispozici trojsedačková lanovka na PORTÁŠOVY BOUDY. V zimě pak další dva vleky Hofer a Modřín s večerním lyžováním, pro malé lyžaře je zde... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí chaty je velká předsíň, chodba, lyžárna, stravování z vlastních zdrojů – společná kuchyňka – plně vybavená: el.indukční vařiče, lednice, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, mikrovlnná trouba, nádobí, talíře, hrnečky, příbory, mycí prostředky, utěrky. Nově zrekonstruované sociální zařízení WC, sprchy je společné, samozřejmě oddělené pro ženy a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimní sezóně máte možnost PŘÍMO U CHALOUPKY využít naší půjčovnu ARON SPORT, nabízíme: lyžařské, snowboardové, běžkařské sety, hliníkové sáně a další sportovní vybavení za nízké ceny. Pro vyžití je v místě k dispozici celá řada restauračních zařízení, wellness, bowling, sauna, lyžařská škola, půjčovna, běžkařské tratě a krásné procházky pro pěší... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz