Apartmány Zelený Dům

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Svoboda nad Úpou
Adresa: 
5.května 441, 542 24 Svoboda nad Úpou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 523 670, 602 490 572
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmany-zeleny-dum.webnode.cz/
www.ceskehory.cz/apartmany-zeleny-dum

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora počasí Černá Hora

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Černá hora - J.Lázně hlásí 50 - 120 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v horském středisku Svoboda nad Úpou. Parkování před domem nebo na parkovišti 50m. Skibus 50m, autobusové nádraží 500m, vlakové nádraží 500m.
Vybavení a služby
Apartmán 1 - prostorný apartmán v přízemí o rozloze 60m2. Velká kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Z kuchyně je vstup do koupelny a obývacího pokoje. Za obývacím pokojem je ložnice. Počet lůžek: 3 v ložnici, 2 v obývacím pokoji. • Apartmán 2 - jedná se o prostorný apartmán v podkroví s přístupem z hlavní chodby. Velká kuchyň s plně vybavenou ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Sauna 50m, golf 4km, obchod 50m (6-20h/7 dní v týdnu), restaurace 100m. • Náměty na výlety: Skiareál Černá Hora, Jánské Lázně - kolonáda, Aquacentrum, Stezka korunami stromů. Vodní park Tropicana - Polsko.
Provozovatel: Šubrtová K.
Informace poskytnul: Šubrtová K.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz