PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Apartmány Větrovka

Apartmány Větrovka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Vodárenská 277, CZ - 362 35 Abertamy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 192 211
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmany-vetrovka.cz www.ceskehory.cz/apartmany-vetrovka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 890 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec

Wi-Fi

Není možný

Pro rodiny s dětmi

Ubytování bude vyhovovat hlavně rodinám s dětmi a menším skupinám lidí. V domě je správce - jsme vám schopni zajistit podporu a servis. Dům se nachází prakticky na křižovatce turistických tras a cyklostezek, v městečku Abertamy, v Krušných Horách, nedaleko hranic s Německem, blízko Plešivce.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Není možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům se nachází v městečku Abertamy, v Krušných Horách, nedaleko hranic s Německem (souřadnice 50.37054,12.81971). Nemovitost má velmi výhodnou polohu – cca 200 metrů od centra, přesto v klidné části obce, zhruba 250 metrů od běžeckých tratí, prakticky na křižovatce hlavních cyklotras a na dohled od vrchu Plešivce. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 300m, vlakové nádraží cca 3km v Perninku

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkem 3 apartmány – 2 čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky (rozkládací pohovka) a 1 dvoulůžkový apartmán. Celková ubytovací kapacita bez přistýlek je 10 osob. Ve všech apartmánech jsou samostatné koupelny s podlahovým topením, vybavené umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Dále TV a Wi-Fi s internetem. Větší apartmány mají kuchyňské kouty s lednicí, mikrovlnnou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Díky nadmořské výšce cca 1.000m jsou Abertamy ideálním místem pro sportování a turistiku. V zimě můžete jezdit na sjezdovkách v lyžařském areálu Plešivec (cca 3km), v Perninku (cca 3,5km), v Potůčkách (cca 12km), v Božím Daru (cca 10km) a v největším středisku na Klínovci (cca 13km). Pokud dáváte přednost běžkám, můžete využít udržované běžecké tratě v okolí, cca 200m... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Otto Kašparovský
Informace poskytnul: Otto Kašparovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz