České hory » Šumava » Ubytování » Volary » Šumavská chalupa u lesoparku

Šumavská chalupa u lesoparku

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Volary
Adresa: 
Trojanová Zdena, K. V. Raise 173, 38451 Volary
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 948 583
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sumavanet.cz/penziontrojan
www.ceskehory.cz/penziontrojan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 760 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Volary počasí Volary

Původní atypická Šumavská chalupa u lesoparku,umístěná STRANOU DOPRAVNÍHO HLUKU.Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi,páry a všechny,kteří preferují klid,dostatek soukromí i pohodlí a mají rádi aktivní trávení volného času a vůbec pobyt v přírodě.Uzamykatelné parkoviště.Zahrada s posezením.Úschova kol

Last Minute

Termín: 21.8.2020 - 22.8.2020
   • 1x 2-lůžkový pokoj 500,- /osoba/noc
   • 1x 3-lůžkový pokoj 400,- /osoba/noc
   • 1x 4-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Najdete nás v památkové zóně domů alpského typu, na okraji horského městečka Volary (760 m.n.m.), v krásné Šumavské přírodě nedaleko od Boubína a Lipenské přehrady. K harmonickému prostředí přispívá přilehlý lesopark s bublajícím potůček. Penzion je umístěn v blízkosti centra města, avšak stranou dopravního hluku/smogu z aut z hlavní silnice. Krásný výhled na vrcholy... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování rodinného typu. Velké, pohodlné, nekuřácké apartmány. Každý samostatný apartmán cca 60m2 se skládá: z předsíně, pokoje, TV, WI-FI, vybavené kuchyňky, koupelny, WC. Společenská místnost k posezení. Uzamykatelná místnost pro kola a lyže. Vlastní oplocené a uzamykatelné parkoviště u penzionu. Možnost venkovního posezení na zahradě, gril. Stravování: Možnost... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Boubínský prales - naučná stezka. Lipenská přehrada - koupání, vodní sporty. Nejkrásnější turistické, cykloturistické a naučné stezky. Plešné jezero - 220m vysoká ledovcová stěna nad jezerem. Schwarzenberský plavební kanál - jedna z nejpodivuhodnějších vodních staveb. Libín - rozhledna s velkolepým výhledem i na vrcholky Alp. Prameny Vltavy - 52ha vrchovištní rašeliny... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Trojanová Zdena
Informace poskytnul: Zdena Trojanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz