Apartmány Pohoda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní Rokytnice 163, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-704 790 556
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani-rokytnice.eu
www.ceskehory.cz/apartmanypohoda163

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  860 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 90 - 130 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Penzion Apartmány Pohoda se nachází v Rokytnici nad Jizerou - Dolní Rokytnice na tzv. Zimní straně. Příjezd je velmi jednoduchý, protože se objekt nachází cca. 200m od hlavní silnice směrem do centra Rokytnice v klidové zoně. Při příjezdu po hlavní silnici odbočíte cca. po 400m do prava u směrové tabule - Zimní strana a po 200m odbočíte vlevo přímo k penzionu. Objekt... více >>
Vybavení a služby
V objektu jsou čtyři plně vybavené apartmány se samostatným vchodem a společenskou místností s posezením a kychyňskou linkou, grilem a výčepním zařízením, televizorem a wifi. Každý apartmán se skládá ze dvou částí: Kuchyňská část, kde je kuchyňská linka s plynovým sporákem, lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. K dispozici jsou hrnce a pánve,... více >>
Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou je známé a malebné horské středisko, které je vhodné k celoroční dovolené. Dominantou jsou horské horizonty, kterým vévodí Lysá hora a Kotel. Na hřebeny okolních kopců vede několik desítek lyžařských vleků a dvě moderní čtyřsedačkové lanovky na Lysou horu . Zdejší tratě patří mezi nejdelší v republice a jsou umělě zasněžovány. Je zde také... více >>
Provozovatel: Jana Paločková
Informace poskytnul: Pavel Havelka
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz