České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » Apartmány Foldynová č. 35 a 40

Apartmány Foldynová č. 35 a 40

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Miluše Foldynová, Velkomoravská 151/147, 696 18 Lužice
Telefon: 
+420 728 243 016
Web adresa:
apartmany-foldynova.estranky.cz
www.ceskehory.cz/apartmany-foldynova

Poloha a dosažitelnost
Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Osada leží na hlavní silnici mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Vedle objektu je zajištěno parkování pro osobní vozidla. Je zabezpečena celoroční dostupnost pro osobní vozidla. Dále se v osadě nachází jak zastávka dálkových a normálních autobusových linek tak vlaková zastávka.
Vybavení a služby
Apartmány jsou komplexně vybaveny kuchyňkou pro samostatné vaření (lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konvice). Každý apartmán má své sociální zařízení se sprchovým koutem. V obou apartmánech je TV a možnost připojení k internetu. Ke každému apartmánu patří samostaná uzamykatelná sklepní kóje na lyžařské vybavení a jiné sportovní vybavení. V objektu je rovněž restaurace.
Rekreace a služby v okolí
Areál Ramzovské sedlo nabízí tři známá lyžařská střediska Ramzová, Ostružná a Petříkov, kde je k dispozici celkem 21 sjezdových tratí o délce 12km. Většina těchto sjezdových tratí je uměle zasněžována. Přímo vedle objetu apartmánů jsou dvě sjezdové tratě o délce cca 450m s nočním lyžováním a cvičnou loukou pro děti.
Provozovatel: Miluše Foldynová
Informace poskytnul: Miluše Foldynová
TOPlist