České hory » Krkonoše » Ubytování » Rokytnice nad Jizerou » Apartmány U Modré hvězdy, Rokytnice nad Jizerou

Apartmány U Modré hvězdy, Rokytnice nad Jizerou

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Na Moráni 1957
Telefon: 
+420 602 204 123
Web adresa:
www.hornirokytnice.cz
www.ceskehory.cz/umodrehvezdy

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme 2 apartmány jen pár kroků od Horního náměstí a v těsné blízkosti lanovek a vleků. Na hřebeny okolních kopců a hor vede 21 lyžařských vleků, velkokapacitní dvě 4 sedačkové lanovky na Lysou horu a mnoho turistických zimních a letních tras.
Vybavení a služby
Oba apartmány jsou velmi prostorné a moderně zařízené. Apartmán 414 má rozlohu 56 metrů čtverečních (3+kk). Apartmán se skládá z prostorné předsíně, obývací části, plně vybaveného kuchyňského koutu, ložnice se 4 lůžky a koupelny s vanou a WC. Apartmán je vybaven novým nábytkem. Vše je komfortní, velmi útulné a praktické. Neomezené připojení k internetu zdarma ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V docházkové vzdálenosti jsou vleky a sjezdovky, které jsou denně upravovány. Také se zde nacházejí kavárničky, restaurace, sauna, půjčovny lyží, snowbordů, lyžařská škola, obchody se sportovním zbožím. Velmi kvalitní služby poskytují ski servisy, kde Vám školení odborníci ochotně pomohou či poradí. Nechybí ani samoobsluha s potravinami, pošta a lékarna. Je zde i autobusová zastávka a zastávka Skibusu.
Provozovatel: Dr. Myslivcova
Informace poskytnul: Jolana Kopřiva Myslivcová
TOPlist