TOPlist

Apartman Klínovec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kovářská
Adresa: 
Sídliště 11, Kovářská, 431 86
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 840 677
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanklinovec.cz
www.ceskehory.cz/pesek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  830 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kovářská počasí Kovářská

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmanklinovec.cz se nachází na kraji obce Kovářská v okresu Chomutov. Dostupné autem, vlakem i autobusem.

Vybavení a služby

Apartmán je v dispozici 2+1 se dvěmi oddělenými ložnicemi, kuchyní, koupelnou a samostatným WC. Ideální pro 2 páry nebo pro rodinu. Apartmán je nekuřácký a plně vybavený jako běžný byt. K dispozici WiFi, LCD TV, DVD přehrávač, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí, přikrývky, ložní prádlo, dostatek úložných prostor. Parkování... více >>

Rekreace a služby v okolí

V obci samoobsluha, hospůdky, kuželna, nekuřácká restaurace a malý vlek. Cca 6km od Skiareálu Klínovec. V okolí řada běžkařských tratí, v létě ideální pro turistiku a cykloturistiku, výlety nebo nákupy v Německu. Apartmán v Abertamech je v bezprostřední blízkosti skiareálu Plešivec a mnoha běžkařských tratí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Pešek
Informace poskytnul: Milan Pešek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz