TOPlist

Apartmán 01 Barborka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 19
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 263 641
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-barborka.webnode.cz/
www.ceskehory.cz/ubytovani-barborka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1041 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa

Malá Úpa hlásí 15 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Není možný

Last Minute

Termín: 21.12.2019 - 28.12.2019
   • 1x 4-lůžkový apartmán 22400,- /apartmán/týden
Poznámka: Přijeďte k nám strávit Vánoce na horách. Týdenní pobyt -láhev bohemky, dětského sampusu, káva Nespresso a čaj zdarma. Vánoční dekorace a stromeček bude a jako dárek si můžete dopřát právě pobyt u nás.

Poloha a dosažitelnost

Horní Malá Úpa. Dojezd až k objektu a parkování vyjma zimní měsíce, v zimě parkování na obecním parkovišti cca 300m od objektu. NOVINKA PRO LETOŠNÍ SEZÓNU - z Barborky na lyžích rovnou na sjezdovku !!! Zpět pohodlně skibusem.

Vybavení a služby

Nabízíme Vám v ubytování moderně zařízeném apartmánu s nadstandartním vybavením. Co je u nás samozřejmostí, jinde jen tak nenajdete. Apartmán má prostornou předsíň. Koupelna je vybavena pračkou, fénem, sprchovým koutem, WC, čistými ručníky a čistícími prostředky. Ložní část disponuje prostornou manželskou postelí, dále postelí s možností rozložení na... více >>

Rekreace a služby v okolí

Možnost využití polopenze a wellnes v blízkém hotelu (cca 200m) - za poplatek. Možnost využití půjčovny horských kol a koloběžek nebo pronájmu multifunkčního hřiště v blízkém hotelu - za poplatek. Pekárna a malý obchůdek se základními potravinami v centru obce - cca 300m. Infocentrum cca 300m. Místní pivovar s příjemnou restaurací cca 300m. Celkem přes 3,5km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kateřina Šebytová
Informace poskytnul: Kateřina Šebytová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz