Server České hory  Poloha a dosažitelnost

Skiareál se nachází přímo v Karlově Studánce, v její dolní části, 50m od hlavní komunikace. Dojezd autem a parkování je možné přímo ve skiareálu, další velké parkoviště je 200m od skiareálu. Do Karlovy Studánky vedou přímé autobusové spoje z velkých okresních měst a autobusová zastávka je 200m od skiareálu. Vlakové spojení je do Bruntálu nebo Vrbna pod Pradědem a odtud autobusovými linkami.

  Vybavení a služby

Od letošní zimní sezóny nabízí skiareál novou prodlouženou sjezdovku o délce 540m a převýšení 110m. Je zde také nový vlek - dvoukotva Leitner. Sjezdovka je denně technicky upravována a při nedostatku sněhu technicky zasněžována. Přímo v areálu je restaurace s velkou terasou a občerstvením.

  Rekreace a služby v okolí

V Karlově Studánce jsou tři restaurace, cukrárna, obchod s čerstvým pečivem z Karlovické pekárny, smíšené zboží a samoobsluha. V centru Karlovy Studánky (2 minuty od skiareálu ) je v rámci lázeňskéno komplexu relaxační bazén s teplou vodou a masážními tryskami. V rámci bazénu je finská a parní sauna a horké písky. Vedle bazénu je solná jeskyně a v odpoledních hodinách jsou k dispozici pro veřejnost lázeňské procedury. V areálu tenisových kurtů je možné bruslení na ledové ploše zajišťované Lázněmi Karlova Studánka.

Zpět


TOPlist
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Online kamery Jeseníky
Předpověď počasí, online kamery
  Sněhové zpravodajství
Jeseníky
Stav sněhu v lyžařských střediscích