Skiresort Buková hora - Červená Voda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově vybudovaný lyžařský areál se nachází v obci Červená Voda. Na straně od Červené Vody je pro návštěvníky připraveno 5 parkovacích ploch přímo na dojezdu sjezdovky o kapacitě 400 vozů. Samozřejmostí jsou stání pro karavany a obytné vozy s připojením na samostatně měřená odběrná místa elektřiny.
Vybavení a služby
SKIPARK Červená Voda vám nabízí dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor a nejmodernější čtyřsedačkovou lanovkou, která vám jako jediná v České republice nabízí komfort v podobě vyhřívaných sedaček. Sedačky jsou navíc kryté „bublinou“ chránící lyžaře a snowboardisty při méně příznivém počasí.

Heroltická sjezdovka (2290m) je nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a celých Orlických hor a její minimálně šíře 55m nabízí optimální prostor pro zdokonalování carvového oblouku.

Třebovská sjezdovka (1000m) nabízí ve spodní polovině maximální zážitek z carvingového oblouku s šíří více jak 50m. Na sjezdovce se nachází snowpark.

Mlýnická sjezdovka (2150m) je druhá nejdelší sjezdovka Skiresortu Buková hora a Orlických hor a nabízí měření rychlosti.

Svitavská sjezdovka (1000m) je modré obtížnosti a ve spodní části nabídne šíři až 70m.

K dispozici jsou ještě následující sjezdovky: U smrku (500m) s boardcrossovou tratí, Vigona (480m) s každodenním večerním lyžováním a Dětská sjezdovka (600m). V areálu je k dispozici Kidpark.
TOPlist