Vážné seznámení
Ona hledá jeho

www.ceskehory.cz


Výpis 1 - 8 z 157 inzerátů
1.
Hledám kamaráda,první setkání třeba tento víkend někam na výlet do hor, někdo kdo má rád pejsky,..apod.Mám ráda VHT, kolo, běh a výlety, vytvořit si spokojený, pohodový život, šťastný vztah a rodinu. Já 178 cm, štíhlá brunetka s krásným úsměvem. Odpovím všem a výměnou zašlu i foto :-)
Podáno: 12.4.2017, Region: Ústecký kraj / Děčín
Věk: 40
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Chata Janov Chata Janov - Pronájem dobře vybavené chaty s velkou, pečlivě udržovanou zahradou u chaty je k dispozici ohniště, dětské pískoviště, houpačky, venkovní kryté posezení s krbem. Chata se nachází 15km od Děčína v oblasti Českého Švýcarska v obci Janov na klidném místě u lesa.
Druh objektu: Chata/Chalupa
Místo: Janov  Nalézt místo na mapě

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2782 Poslat inzerát přátelům
2.
Sportovně založená pohodářka VŠ/170/64 hledá podobně naladěného parťáka pro pěší túry nejlépe po horách, od jara do podzimu vyjížďky na kole, v zimě na lyže, běžky, také na in line brusle nebo badminton, občas do divadla či kina.
Podáno: 4.3.2017, Region: Střední Čechy / Mladá Boleslav
Věk: 43
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Lesní chata Lesní chata - Nově zrekonstruovaná restaurace-penzion LESNÍ CHATA se nachází v centru Bedřichova (Jizerské hory), přímo nad stadionem, kde se každoročně zahajuje Jizerská padesátka. Restaurace Lesní chaty s nevšedním designem pro 90 osob, velkoplošnou projekcí sportovních přenosů a velkou venkovní terasou.
Druh objektu: Penzion
Místo: Bedřichov  Nalézt místo na mapě

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2780 Poslat inzerát přátelům
3.
Hledam sprymare s dobrym srdcem, ktery si umi delat legraci i sam ze sebe, rad chodi po horach, plave, jezdi na kole,zkratka se jakkoliv hybe, a jeste se nevzdal moznosti mit rodinu. Nabizim to same a psa k tomu:) Stihla tmavovlaska 36/VS
Podáno: 1.1.2017, Region: Praha
Věk: 36
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Chata Sněženka Chata Sněženka - Chata Sněženka se nachází v Malé Úpě, přímo z jídelny je překrásný výhled na Sněžku, která je od nás vzdálena pouhých 10 km. Ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. NOVINKA: připojení na internet prostřednictvím WIFI sítě a BEZPLATNÉ zapůjčení PCMCIAkarty pro NOTEBO
Druh objektu: Penzion
Místo: Dolní Malá Úpa  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: spolu, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2772 Poslat inzerát přátelům
4.
Sympatická žena VŠ 45/171/64 sportovně založená, všestranných zájmů hledá podobně založeného muže pro společné toulání se nejen po horách a přírodou, ale hlavně životem.
Podáno: 11.12.2016, Region: Olomoucký kraj / Olomouc
Věk: 45
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Apartmán Kobylka Apartmán Kobylka - Prostorný dvoupokojový byt s vlastním soc.zařízením a plně vybavenou kuchyňkou, vhodný pro 2 až 5 osob, ideální pro celoroční využítí k rekreačnímu pobytu. Možnost parkování 2 os.aut u objektu. Pro děti k dispozici pískoviště, houpačky i skluzavka, případně koupání v malém bazénu.
Druh objektu: Apartmány
Místo: Lipová - lázně  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2765 Poslat inzerát přátelům
5.
Hledám pro sebe partnera a pro své 2 děti prima parťáka, pro sdílení nejen víkendu v horách. Další děti rádi přibereme :-) Já - 173 cm, nekuřačka, silnější postavy ale ráda rekreačně sport, lyže, kolo, turistika, plavání, brusle....
Podáno: 18.9.2016, Region: Liberecký kraj / Jablonec nad Nisou
Věk: 36
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Přezdívka na chatě v horách: Rien
Kdy je na chatě:  22-23h, 1-2x / týden
Vybraný hotel:
Pension Labská Vyhlídka Pension Labská Vyhlídka - Rodinný penzion v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně stojící přímo na sjezdovce s 3-sedačkovou lanovkou ve Špindlerově Mlýně. Cena 1-denní permanentky pouze 400 Kč.
Druh objektu: Penzion
Místo: Špindlerův Mlýn  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: spolu, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2757 Poslat inzerát přátelům
6.
Zdravíme všechny "čtenáře" :o) , já (SŠ/173/nekuřačka) a synek (ZŠ/143/9) hledáme kamaráda, možná víc - na toulky po horách i mimo ně. Ideálně s dítkem kolem 10 let. Těšíme se.
Podáno: 13.8.2016, Region: Královehradecký kraj / Hradec Králové
Věk: 41
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Modrý Pavilon Modrý Pavilon - Roubený pension, postavený jako jeden z prvních rekreačních objektů v roce 1910. Pension je po celkové rekonstrukci. Každý pokoj má své soc.zařízení. Nabízíme domácí kuchyň a útulné prostředí. Nacházíme se v klidné části Dolní Malé Úpy. V ceně polopenze je odpolední káva nebo čaj s moučníkem.
Druh objektu: Penzion
Místo: Dolní Malá Úpa  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2750 Poslat inzerát přátelům
7.
Ráda bych poznala parťáka s chutí nejen obout pohorky nebo šlápnout do pedálů, ale i s možností vyrazit na ten nejdelší výlet v životě,na život sám. Já,zmoudřelá, že dva spolu nemusí žít, ale důležitější je spolu trávit volný čas. Eva,40/170 a ty 40-52, více jak 175 a do 100 km
Podáno: 17.5.2016, Region: Liberecký kraj / Jablonec nad Nisou
Věk: 40
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Jizerka - chata Sklárna Jizerka - chata Sklárna - Penzion v CHKO Jizerské hory. 2,3,4 lůžkové pokoje, na každém pokoji sociální zařízení. Po dohodě možnost stravování. V zimním období upravovaná běžecká trať. Od jara možnost využití cyklotras. Celoroční pěší turistika.
Druh objektu: Penzion
Místo: Jizerka  Nalézt místo na mapě

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2740 Poslat inzerát přátelům
8.
Hledám parťáka i partnera - do hor i do života!! Hory zvládnu sama, ale ve dvou je to zkrátka lepší. Jsem aktivní,ale dokážu i lenošit, prostě si užívat vášní života. VŠ, štíhlé postavy.
Podáno: 31.1.2016, Region: Pardubický kraj / Svitavy
Věk: 35
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
DOTEK Dům obnovy tradic, ekologie a kultury DOTEK Dům obnovy tradic, ekologie a kultury - Zažijte Krkonoše jinak! Podkrovní ubytování na bývalé barokní faře, přebudované do podoby ekologicky šetrného domu. Kapacita 25 lůžek, pokoje po 4 a více postelích. Výborná kuchyně, i vegetariánské menu. Široká paleta tematických výletů a programů zdarma. Od jara do podzimu na zahradě stádo koz.
Druh objektu: Penzion
Místo: Horní Maršov  Nalézt místo na mapě

Ubytování: každý sám, Placení: vše inzerent
ID inzerátu: 2731 Poslat inzerát přátelům
Předchozí   Vážné seznámení - Ona hledá jeho, strana 2

Klepnete-li na foto nebo název ubytovacího objektu, získáte velmi podrobnou prezentaci objektu, v kterém by mohlo dojít k setkání.
Ikonka Nalézt místo na mapě zobrazí polohu setkání na mapě, ikonka On-line kamera pohled on-line kamery v blízkosti setkání.
Reklama
Alpy Itálie - Dolomity Alpy Itálie - Dolomity Alpy Itálie - Dolomity

eProgess
TOPlist