Kamarádství a přátelé
Ona hledá kamarádku

www.ceskehory.cz


Výpis 1 - 8 z 21 inzerátů
1.
ahoj, jsme taková aktivní rodina z Prahy (pohorky, lyže, kanoe, kolo, brusle, bazén) s jedním malým 3.měsíčním pískletem.Hledáme podobné postižené lidi, o víkendu na společné výpravy, co jen děti dovolí. Nejsme pro žádný extrém, ale nebaví nás pohodlnět jako většinu známých rodin s dětmi....
Podáno: 23.1.2016, Region: Praha
Věk: 38
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Pod vyhlídkou Náčkovice Pod vyhlídkou Náčkovice - Ubytování v chalupě pro 4-13 osob v srdci Českého středohoří. 3 ložnice, WC, koupelna,plně vybavený kuchyňský kout, obývák s krbem a francouzským oknem, kterým se vchází na terasu s venkovním posezením u krbu, velkou zahradu s bazénem, pískovištěm a houpačkami. Pakrování v objetku, zajištění stravy.
Druh objektu: Ubytování v soukromí
Místo: Náčkovice  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2730 Poslat inzerát přátelům
2.
Hledám kamarádku s dítětem od 7 do 9 let na společné výlety, lyže, návštěvy divadla atd. Je fajn žít jinak než konzumem, ale není nás až tak moc.
Podáno: 2.12.2015, Region: Střední Čechy / Mělník
Věk: 36
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Ubytování v soukromí u Milešovky Ubytování v soukromí u Milešovky - Ubytování v soukromí s vlastní zahradou. K dispozici kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem a rozkládací pohovkou, ložnice a koupelna s toaletou. Dům má částečně zastřešenou terasu (24m2) a zahradu (360m2). Je situován ve svahu s výhledem na jižní okraj Českého středohoří.
Druh objektu: Chata/Chalupa
Místo: Třebenice, Medvědice  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2722 Poslat inzerát přátelům
3.
Hledám kamarádku. 35 let a více, bez dětí a partnera, bez nutné potřeby to změnit, zkušenost z dlouhého nepříliš dobrého vztahu s mužem. Osvobození, seberealizace, hledání smyslu, příroda, inteligence, z Prahy do přírody, po Praze s rozmyslem, nebo jen písemně, rozhovor, podpora, dobré srdce, Eva
Podáno: 7.11.2015, Region: Střední Čechy / Mělník
Věk: 35
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Hotel Kokořín Hotel Kokořín - Hotel Kokořín nabízí 17 originálně zařízených pokojů o kapacitě 42 lůžek, hotelový bar s letní vyhlídkovou terasou, restauraci Pobudu, konferenční prostory včetně vybavení, půjčovnu a úschovnu kol, wellness centrum, bezbariérový přístup do celého objektu a také výlety vyhlídkovým vláčkem.
Druh objektu: Hotel
Místo: Kokořín  Nalézt místo na mapě

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2720 Poslat inzerát přátelům
4.
Hledám kamarádku na turistiku, jednodenní i několikadenní pěší výlety i cestování po ČR i do zahraničí. Často jezdím na Šumavu a do Českého lesa, ale ráda bych poznala i jiné regiony.
Podáno: 16.2.2015, Region: Plzeňský kraj / Plzeň
Věk: 44
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Mechovský Dvorec Mechovský Dvorec - Ubytování přímo v nejkrásnější oblasti NP Šumava, rekreační zóna vhodná pro cyklistiku, pěší túry, lyžařské výlety. V okolí je také možnost jízdy na koni a další volnočasové aktivity.
Druh objektu: Penzion
Místo: Srní, Mechov  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2682 Poslat inzerát přátelům
5.
hledám fajn akční a všestrannou moderní kamarádku věkově kolem 50-60 let,která je sama a nechce život jen přežívat,bydlíš na vesnici,na horách nebo jinde,můžeme společně podnikat ,tvořit,cestovat aj.Jaro se blíží a čas letí,ve 2 se to lépe táhne.
Podáno: 19.1.2014, Region: Plzeňský kraj / Plzeň
Věk: 49
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Ubytování v soukromí U Sýkorů Ubytování v soukromí U Sýkorů - Ubytování s vlastním vchodem v přízemí rodinného domu nacházejícího se v klidné části poblíž centra Železné Rudy. Jeden čtyřlůžkový(možnost 5 lůžek) a čtyři dvoulůžkové pokoje. V blízkém okolí lyžařské vleky, běžecké stopy a cyklotrasy začínají 300 m od objektu. Lyžárna, úschovna kol, zahradní gri
Druh objektu: Ubytování v soukromí
Místo: Železná Ruda  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2596 Poslat inzerát přátelům
6.
Hledám přátele z celé republiky pro výlety do přírody, na kole, sjíždění řek, na čundr s kytarou, povídání v hospůdce... Jsem svobodná a nechci sedět sama doma. Ozvěte se :)
Podáno: 29.6.2013, Region: Brněnský kraj / Blansko
Věk: 36
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Chadimův mlýn Chadimův mlýn - Zemědělská usedlost s ubytováním ve 3 samostatných pokojích(celkem 11 lůžek). Sociální zařízení pro každý pokoj, společná TV a vybavená kuchyň. Součástí ekofarmy je mlynářské muzeum. Ubytování je cca 6km od hory Javořice (836m n.m.), kde je lesní komplex s turistickými cestami.
Druh objektu: Ubytování v soukromí
Místo: Horní Dubenky  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2569 Poslat inzerát přátelům
7.
Ráda se seznámím s ženami,kterým odrostly děti a zůstal jim čas na sebe.A nejsou vyznavačkami TV seriálů.Kultura,pohyb,toulky po horách,posezení u dobrého jídla a pití a další možné aktivity.Ne o všem se dá hovořit s muži.
Podáno: 4.1.2011, Region: Praha
Věk: 57
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Hotel Rokytka Hotel Rokytka - Hotel Rokytka v Rokytnici nad Jizerou je velmi výhodně umístěn přímo v největším lyžařském areálu Horní domky. Hotel leží u přístupové cesty k vlekům a lanovce, jen 60 metrů od dolní stanice přibližovacího vleku na Lysou horu a 200 metrů od dolní stanice čtyřsedačkové lanovky na Lysou horu.
Druh objektu: Hotel
Místo: Rokytnice nad Jizerou  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2411 Poslat inzerát přátelům
8.
Kamaráda nebo kamarádku pro pokec, o dovolené lehké brouzdání po horách. Mám ráda přírodu, ráda fotím, baví mě přemýšlet nad tím, jak život vlastně funguje, zajímám se o zdravou výživu.
Podáno: 21.9.2010, Region: Brněnský kraj / Vyškov
Věk: 51
Kontakt: Odpovědět na inzerát
Vybraný hotel:
Vila Eden Vila Eden - Krásné nové apartmány na klidném místě nedaleko centra Pece pod Sněžkou, přímo u cesty na Růžovou horu a Sněžku. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňskou linku a stylový dřevěný nábytek. Ubytovat se mohou 2-6 členné rodiny. Sociální zařízení se sprchou je samozřejmostí u každého apartmánu.
Druh objektu: Apartmány
Místo: Pec pod Sněžkou  Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí

Ubytování: každý sám, Placení: každý sám
ID inzerátu: 2375 Poslat inzerát přátelům
Předchozí   Kamarádství a přátelé - Ona hledá kamarádku, strana 2

Klepnete-li na foto nebo název ubytovacího objektu, získáte velmi podrobnou prezentaci objektu, v kterém by mohlo dojít k setkání.
Ikonka Nalézt místo na mapě zobrazí polohu setkání na mapě, ikonka On-line kamera pohled on-line kamery v blízkosti setkání.
Reklama
Nízké Tatry Nízké Tatry Nízké Tatry

eProgess
TOPlist