PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Virtuální trasy

Virtuální trasy

Na tomto místě se můžete prostřednictvím svého počítače procházet po vybraných trasách Jizerských hor. Máte samozřejmě možnost trasu dle přání měnit. Získáte tak popis a obrazové informace, které můžete využít pro plánování výprav v reálném prostředí. Jednotlivé náhledy je možno zvětšit kliknutím na plochu obrázku.

Trasa 1 - z Výpřeže přes Ještěd na Pláně - bez rozcestí
Trasa vedoucí z Výpřeže přes vrchol Ještědu na Pláně pod Ještědem v typickém podzimním slunečno-mlžném počasí. (říjen 2002).
 
Zmenšenina mapy
Trasa 2 - okolí Maliníku a Liberce - 1 rozcestí
Trasy vedoucí z Bedřichovského sedla (Maliníku) přes Vysoký hřbet, kolem Poutního místa a dále Lesní naučnou stezkou Harcov do Harcova-Myslivny nebo Harcova-Kostel, částí Liberce. (listopad 2001).
 
Zmenšenina mapy
Trasa 3 - okolí Josefova Dolu - 3 rozcestí
Trasy vedoucí z Josefova Dolu na horu Jizera nebo k přehradě Souš. (květen 2001).
 
Zmenšenina mapy
Trasa 4 - okolí Kořenova - 2 rozcestí
Trasy vedoucí z Harrachova na Jizerku a rašeliniště Jizerky přes horu Bukovec nebo přes Kořenov. Další možností je trasa do Kořenova přes rozhlednu Štěpánka (březen 2001).
 
Zmenšenina mapy
Trasa 5 - okolí Ještědu - 3 rozcestí
Trasy vedoucí z Liberce Horního Hanychova přes Ještěd do Karlova pod Ještědem, Plání pod Ještědem nebo zpět do Liberce Horního Hanychova. (září 2000).
 
Zmenšenina mapy
Trasa 6 - okolí Bedřichova - 6 rozcestí
Trasy vedoucí z Bedřichova na Novou Louku, Kristiánov, přehradu Černá Nisa, do Oldřichova v Hájích, Josefova Dolu nebo Liberce. (srpen 2000).
 
Zmenšenina mapy
V dohledné době budou přidávány další virtuální trasy. Proto navštěvujte tuto stránku i v budoucnu. Pokud si chcete prohlédnout virtuální trasy v ostatních horách, můžete ZDE.


Home Jizerské hory