Poloha a dosažitelnost: Vinný sklep a penzion Herbenka v Hustopečích je lehce dosažitelný pro řidiče, kteří z dálnice Brno-Břeclav odbočí na exitu 25 a po necelém km lehce najdou penzion a vinný sklep Herbenka.
Vybavení a služby: Pokoje jsou vybaveny sprchou,umyvadlem, WC včetně TV a wifi. Poskytujeme snídaně, včetně jiných požadavků na občerstvení.Přímo pod sklepem se nachází vinný sklep s domácím vínem, návštěvy v něm jsou domlouvány individuálně od 5ti osob do max.kapacity 70ti osob.
Rekreace a služby v okolí: Vzhledem k tomu, že se objekt nachází v Pálavské oblasti a blízko Lednicko-valtického areálu, jsou zde nepřeberné možnosti různých aktivit, včetně návštěvy Lednického zámku a zámecké zahrady, projížďky na řece Dyje, prohlídky Janova hradu, koupání u Pálavských jezer. Zařizujeme možnost půjčení kol.
Turistické zajímavosti v okolí:Hustopeče Vodní nádrž Nové Mlýny Velké Pavlovice Dolní Věstonice Pavlov více >>