Poloha a dosažitelnost

Prožijte krásnou aktivní dovolenou v našem rodinném domě, který se nachází v jednom z nejpopulárnějších lyžařských středisek Krušných hor v městečku Boží Dar.

  Vybavení a služby

K ubytování nabízíme: jeden dvojlůžkový pokoj s balkonem na jižní stranu s výhledem na horu Špičák a Božídarské rašeliniště. K tomuto pokoji je k dispozici kuchyňka na chodbě, lednice, mikrovlnná trouba, varná konev a kávovar, a jeden velký třílůžkový pokoj s vlastní kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, SAT,rádio. K pokojům jsou uzamykatelné skříňky s vytápěnými hroty na sušení bot. Přímo u domu nabízíme k využití přírodní parcelu s možností hraní míčových her (volejbal, badminton,) a posezení u ohně. Parkování přímo u domu. V celém objektu platí zákaz kouření!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V Jáchymově můžete k relaxaci navštívit bazén s Whirpool a saunou. Na Božím Daru můžete v létě využít tenisový kurt, Nordick walkingové centrum a kdo má rád cyklistiku využije krásné cyklostezky. Přímo v Božím Daru je několik půjčoven lyží. Dětský lyžařský vlek s možností výuky lyžování. Boží Dar a okolí je oblastí běžkařskou. Kde je strojově upravováno přes 100km běžeckých stop, které jsou propojeny i na Německou stranu.4 km od Božího Daru můžete navštívit městečko Oberwisenthal, kde máte možnost dašího sportovního i kulturního vyžití. V okolí Božího Daru můžete navštívit lázně - Jáchymov, Karlovy Vary, Mariánské či Františkovy lázně. Historické zajímavosti: 1) Hrad a zámek Bečov nad Teplou 2) Horní Hrad u Ostrova 3) Zámek Kynžvart 4) Hrad Loket 5) Klášter premonstrátů Teplá 6) Zámek Valeč

Zpět


TOPlist
  Ubytování v soukromí Jitka Peřina
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování v soukromí Jitka Peřina
Ceník ubytování a stravování