Poloha a dosažitelnost

Malá Morávka se nachází v Hrubém Jeseníku nedaleko Karlové Studánky s nejvyšší hory Jeseníků Pradědu. Sněhová pokrývka je zde od prosince do počátku května. Jak se k nám dostanete: silnice Malá Morávka - Karlova Studánka v horní části bývalý obchod ""MÁJA"" (také zastávka autobusu), po 100 metrech vlevo u silnice poutač a ukazatel k chatám KOPŘIVNÁ a BRANS, hned odbočka vlevo a po 60 metrech vpravo se nachází ubytovací objekt č.p. 138 okrové barvy s dvěma modřínovými vchody. Autobusové spojení: zastávka linkových autobusů z Jeseníku, Přerova atd. 100 m od objektu (busy směr Karlova Studánka a Praděd) Vlakové spojení: vlakové nádraží Bruntál nebo Rýmařov, dále linkovými autobusy.

  Vybavení a služby

Hosté mají k dispozici samostatné patro (podkroví) s jídelnou, halou sloužící jako společenská místnost, s vybavenou kuchyňkou k vaření. V ubytovacím objektu se nekouří k uschově lyží a kol, slouží lyžárna.Je zde připojení WIFI ! V létě mohou hosté využít venkovní posezení s ohništěm, krbem, s pískovištěm. V ubytovacím objektu se nekouří, kuželky, badminton, úschovna lyží a kol, udírna. Také je možnost stanování, včetně karavanu, na uzavřené zahradě, elektřina, WC, voda, ohniště atd. Vhodné pro rodiče s dětmi, kde si mohou postavit vlastní stan a být v něm ubytované. Parkování je zajištěno v ohrazeném prostoru přímo u objektu.  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: V okolí 500m se nachází 3 vleky v délce cca 300m. SKI Areál Kopřivná vzálený 150 m,1 vlek 1400 m 4sedačka, škola lyžování a malý vlek, pro děti a mládež. Okolní zimní střediska – Karlov (3km, 7 velkých vleků), Praděd (8km). Běžecké lyžování – přímo kolem objektu vedou běžecké trasy. Letní aktivity: Turistika: Praděd, Ovčárna, Švýcarna,Barborka, Bílá Opava. Malý a Velký Kotel-reservace (Malé a Velké mechové jezírko Rejvíz, Lázně Lipová, Jeskyně na Pomezí, Cykloturistika (místem probíhají značené cyklotrasy). Sběr hub a lesních plodů. Rybaření – pstruhová voda v místě, dále bílá voda, dobré podmínky pro rybaření na Slezké Hartě (20km). Koupání v rybníce (6km) a v otevřeném vyhřívaném koupališti Vrbno pod Pradědem (10km). Ostatní aktivity: Bazén a sauna v Bruntále a Břidličné (16 km). Lázně Karlova Studánka (6 km) s možností masáží a dalších léčebných procedur. Krytý masážní bazén-vířivka, sauna, pára, Solná jeskyně. Termální koupele ve Velkých Losinách (40km směr Šumperk).Zajistím lov srnčí,jelení a černé zvěře v soukromé honitbě!!!

Zpět


TOPlist
  Ubytování v soukromí 138 Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování v soukromí 138
Ceník ubytování a stravování