Poloha a dosažitelnost

Nabízíme celoroční pěkné a stylové ubytování v horské chalupě na Kvildě v centru NP Šumava a to ve velmi klidné lokalitě u centra Kvildy zaručující plné soukromí ubytovaných. Celková kapacita 8 lůžek! Ubytování ve 3 vybavených pokojích v samostatném podkroví až pro 8 + 1 osob. Jeden dvojlůžkový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (možné 2 + dítě na spol. lůžku). Pro další dva dvojlůžkové pokoje s možností vždy 1 přistýlky, je sociální zařízení společné před pokoji. Pronájem možný jednotlivě ve 3 pokojích nebo rezervace samostatného podkroví pro větší skupinu. V objektu zdarma wi-fi internet, TV-SAT, rádio Panasonic, samostatná vybavená kuchyňka s lednicí a jídelnou, sloužící jako společenská místnost, dále sklep, uzamykatelná místnost pro uskladnění lyží a kol vč. mazání lyží se zásuvkou ajn. Celoročně udržované parkování zdarma u penzionu! V létě zastřešená veranda s krbem pro grilování s horskou zahradou zajišťující plné soukromí ubytovaných!

  Vybavení a služby

Parkovací plocha pro os. auta u chalupy v zimě průběžně udržována! Pejsek po dohodě možný! U nás neplatíte další poplatky, vše je v ceně! Veškeré bezhotovostní platby fakturou! Vystavujeme též na požádání fakturu zaměstnavateli k proplácení dovolené z FKSP! Stravování vlastní nebo polopenze viz popis. V ceně ubytování toaletní potřeby, povlečení a ručníky. K zapůjčení zdarma hry petangue, šipky s terčem a kroket!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Kvilda je ideální pro celoroční aktivní nebo relaxační a zážitkovou dovolenou!!! U nás ubytování v klidu a soukromí! V místě lyžařský areál, půjčovny, veškeré služby, wellness a mnoho cyklo-turistických tras a přírodních zajímavostí! Objekt ubytování je ideální pro všechny věkové generace! Těšíme se na vás :-)

Zpět


TOPlist
  Ubytování na Kvildě v horské chalupě v 1050m
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování na Kvildě v horské chalupě v 1050m
Ceník ubytování a stravování