Poloha a dosažitelnost

Ubytování Happy se nachází v klidné části obce Albrechtice v Jizerských horách,v bezprostřední blízkosti Ski areálu Tanvaldský Špičák. Ubytování Happy Vám poskytuje možnost celoročního ubytování. Ubytujete-li se v objektu typu rodinného domu s krásným výhledem po okolí a rozlehlou zahradou s bazénem, ocitnete se v příjemném prostředí.Ubytování Happy je zejména vhodné pro uzavřenou společnost, skupiny, party a rodiny s dětmi. Objekt má kapacitu 14 lůžek+přistýlka. Stravování v objektu si zajišťují hosté sami v plně vybavené kuchyni.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí 2 prostorné apartmány. V podkroví 4 pokoje, 2 lůžkový, 3 lůžkový, 4 lůžkový, spol. místnost, kuchyňka, soc. zařízení, balkon, TV/SAT, WIFI. V přízemí čtyřlůžkový pokojs vlastním soc.zařízením,společenská místnost, bar, TV/SAT, WIFI. K dispozici je ještě jedna koupelna s wc na chodbě a velká terasa, v létě s grilem a venkovní bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V zimě možnost lyžování: zimní středisko Tanvaldský Špičák vzdálená cca 250m - lanová dráha 4-sedačka, kotva, sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Dále pak lyžařský vlek - Selský dvůr vzdálený 200m - kotva, vhodný pro děti i dospělé. V létě - pěší turistika, kola...

Zpět


TOPlist
  Ubytování Happy Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Happy
Ceník ubytování a stravování