Poloha a dosažitelnost

Pokud chcete naživo vidět oslíka a ještě jiná zvířátka, tak jste narazili na chalupu přesně pro Vás! Rodiče si odpočinou a děti se setkají se zvířátky/oslík, koza, ovečky, králíci, křepelky/Tři krásné apartmány po 60m2 v nádherné chalupě, ve které se budete cítit jako doma. Můžete si načepovat pivko z pípy v kuchyni/kozel 11 za 18,50kč/. Postele i ostatní vybavení je z masivního dřeva! Moderní koupelny - v patře vany v přízemí sprchový kout. Chalupa se nachází ve vesnici Nový Dvůr, 2km od lyžařského areálu ZADOV a na okraji Národního parku ŠUMAVA. Jsme na ideálním místě odkud je na všechny strany kam vyrazit na výlet - Zadov, Stachy, Javorník, Kvilda, Modrava, Srní, Nové Hutě, Kašperské Hory, Sušice, Vimperk. Muzea, hrady, zámky, přírodní krásy, které stojí za to navštívit. Po Šumavě můžete vyrazit pěšky, na lyžích, na kole i po vodě. Šumava je prostě nádherná. A to není vše, můžete ochutnat výrobky z naší farmy/sýr, máslo, tvaroh, mléko/ a zároveň se můžete přijít podívat na krávy, telátka, čuníky. Přes zimu jsou u nás ustájená zvířátka od chalupy. Jinak jsou u chalupy. Budeme rádi, když si vyberete ubytování u nás. Chceme, aby jste prožili co nejpříjemněji vaší dovolenou u nás. Tak neváhejte a emailujte nebo volejte.: - )

  Vybavení a služby

NEKUŘÁCKÁ chalupa. Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 15 osob. Ložnice a pokoje: 3 pokoje apartmánového typu o velikosti asi 60m2. V přízemí velká společná kuchyně plně vybavená s jídelnou pro 15 osob s TV. Wi-Fi po celém objektu. 1 pokoj v přízemí. Koupelna se sprchovým koutem, wc, pokoj 3 lůžka, ložnice 2 lůžka + postýlka. 2 a 3 pokoj v patře. Koupelna s vanou, wc, pokoj 3 lůžka, ložnice 2 lůžka + postýlka. Sociální zařízení: V každém pokoji sociální zařízení. Na chodbě u jídelny společné WC. U chalupy velký pozemek s hřištěm pro děti a plno zvířátek. Terasa, gril. Pro pivaře máme pípu ke které si mohou zakoupit soudek pivka. Min 60ks piv. Cena dohodou, plzeňské pivo. K dispozici víceúčelový posilovací stroj. Vytápění centrální, obsluhujeme my. Příjezd hned z hlavní silnice. Parkování u objektu

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Obchod, pošta,lékař Zdíkov 2km. Supermarkety Vimperk 10km. Restaurace 500m. Vyjížďky na koních, tenis 500m. Bowling U horejšů 3km. Skiareál Zadov 2,5km. Běžecký stadion 3km - běžecké tratě Kvilda, Nové Hutě, Modrava.... a jiná krásná místa na Šumavě. Klostermannova rozhledna Javorník 10km. Vimperk Diskoclub Calipso 10km. Přechod Strážný 30km za ním se nachází nádherná procházka v korunách stromů. Přehrada Lipno 60km kde se také můžete pokochat procházkou v korunách stromů. Blízká lyžařská střediska: Lyžařský areál Zadov, Nové Hutě, Javorník, Kvilda, Kašperské Hory.

Zpět


TOPlist
  U oslíka Nový Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U oslíka
Ceník ubytování a stravování