Poloha a dosažitelnost

Apartmán v objektu bývalé zemědělské usedlosti se nachází v klidném prostředí polosamoty osady Jedlina s výhledem Na Kralický Sněžník, Dolní Moravu, Suchý vrch. Příjezd k objektu po obecní komunikaci.

  Vybavení a služby

Apartmán nabízí ubytování pro 13 osob v celkem 3 pokojích (1x pětilůžkový, 2x čtyřlůžkový) s možností přistýlky ve světnici. K dispozici 2x dětská postýlka. Stylově vybavená prostorná světnice, samostatná kuchyň, 2x WC, prostorný sprchový kout. Ubytovaný si vytápí sám v krbových kamnech s výměníkem. Otop zajišťuje provozovatel. Příjezd k objektu po obecní komunikaci. Parkování přímo u objektu. Stravování samostatně v objektu. V kuchyni je lednice s mrazákem, sklokeramická deska s vestavnou troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Televize, Wifi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Sportareály se zimními a letními aktivitami: České Petrovice, Bartošovice, Dolní Morava, Červená Voda, Čenkovice, Říčky • Kultura: Muzeum řemesel Letohrad, muzeum Sýpka v Rokytnici v Orl., kostel Neratov, klášter Hedeč • Zámky, hrady (Litice, Potštejn, Doudleby n. O., Častolovice) • Pěší turistika, cykloturistika • Bunkry a vojenská opevnění (Hanička, Bouda) • Přechody do Polska • Možnosti koupání: přehrada Pastviny, bazén Mezilesí, koupaliště Jablonné nad Orlicí, aquapark Žamberk, koupaliště Letohrad, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, koupaliště Písečná - Rubínek, koupaliště Králíky, aquapark Ústí nad Orlicí.

Zpět


TOPlist
  U Floriána na Jedlině 1
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Floriána na Jedlině 1
Ceník ubytování a stravování