Poloha a dosažitelnost

Areál skýtá soukromí a klid, romantiku dotváří blízkost kaskády "peřeje" na řece Ostravici. Nedaleko vede nová cyklostezka a modrá značka na Lysou horu. Autem dojedete i v zimě až k chatě. Pěšky dojdete do 10 minut z blízké vlakové zastávky "Ostravice - zastávka" nebo od autobusu ze zastávky "U Tkáčů".

  Vybavení a služby

Sruby jsou zařízeny ve dřevě, nové a útulné. Z terasy vstoupíte do předsíně s úložným prostorem, ze které je vstup do koupelny (se sprchou a WC) a do hlavní místnosti, kde najdete rohové posezení, krb, dobře vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, vařič a potřebné nádobí) a manželskou postel, nad kterou je ještě třetí lůžko. Z této místnosti vstoupíte do ložnice, kde je úložná skříň, dvě oddělené postele + jedna nad nimi. Místnost má vlastní vchod z terasy, což je výhodné, pokud jedou do jednoho srubu dvě rodiny. Z teras se díváte na travnaté hřiště, oddělené od cyklostezky živým plotem a pásem stromů. Pro malé děti je zde dětské hřiště s houpačkami a pískovištěm. Možnost grilování, úschovy kol, kočárků či lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Relaxovat můžete přímo v areálu, k čemuž se nabízí: prostorná terasa, hřiště, blízká řeka a možnost koupání či jízda na loďkách, ping pong, kola i dětské k zapůjčení, hry kuželky. Letní bazén s tobogány a "opičárna" je asi do 40 minut pěšky krásnou procházkou kolem řeky u penzionu Sluníčko. V blízkém hotelu Odra je veřejnosti přístupný vnitřní bazén, sauna a nové hezké welnes. Přímo v obci je sjezdovka, golfové hřiště, řada cyklotras a turistických tras na blízkou Lysou horu. S malými dětmi se nabízí množství výletů pěšky i auty, řadu tipů máme připraveny pro každého návštěvníka včetně doporučení a mapky okolí. V obci je informační centrum s knihovnou a možností zdarma využít internet. Asi 500m od "Srubů" je muzeum Petra Bezruče, 5 minut pěšky Myslivna, stylová skvělá restaurace s krbem i posezením venku, možností si ulovit pstruha či ochutnat krajové speciality nebo zvěřinu. V blízké hospodě "U Tkáčů" si zas za dobrou cenu dáte opravdu výborný oběd.

Zpět


TOPlist
  Sruby Peřeje Ostravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Sruby Peřeje Ostravice
Ceník ubytování a stravování