Poloha a dosažitelnost

Rekreační objekt se nachází v klidném místě na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor u obce Jílové.Svým umístěním v příjemném a klidném prostředí je vhodný pro celoroční rekreaci.

  Vybavení a služby

Ve spodní části objektu je hlavní obývací místnost (televize, satelit, rádio), plně vybavená kuchyň s jídelnou, vinárna, lyžárna a koupelna. Na chodbě se nachází krb. V horním patře jsou k dispozici dvě ložnice se třemi a čtyřmi lůžky, WC. Vytápění objektu je zajištěno elekrokotlem v kombinaci s ustředním topením a kachlovými kamny. Parkování je zdarma.

  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: lyžařský vlek Držkov 2km, Zásada 4km, Plavy 5km. Tanvaldský Špičák 10km, lyžařský areál Vysoké nad Jizerou 15km (umělé zasněžování, noční lyžování, běžecké tratě). Lyžařské vleky Paseky nad Jizerou 15km. Lyžařské vleky Rokytnice nad Jizerou 22km. Ještěd 28km. Skiareál Špindlerův mlýn 50km. PLAVECKÝ BAZÉN v Jablonci n/N - bazén je 25x12x1.6m s tobogánem, vířivkou, soláriem, saunou a fitness. AQUACENTRUM v Liberci (Centrum Babylon) - bazény s atrakcemi, 700m2 vodní plochy, vodní masáže, protiproudový kanál, 4 tobogány (3 klasické, 1 space ball), skluzavka, podvodní hudba v jeskyních, vířivky, parní lázně, sauny, solária, masáže, aerobic, fitness, kosmetický a masážní salon, restaurace, lunapark, bowling.

Zpět


TOPlist
  Roubená chalupa Jílové Jílové u Držkova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubená chalupa Jílové
Ceník ubytování a stravování